Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A kormom miatt van ez? (ha...

A kormom miatt van ez? (ha igen, akkor meddig tart? )

Figyelt kérdés
Magyarórákon az én fogalmazásaim a legjobbak közé sorolható, itthon szoktam írogatni, van amikor csak 1-2 mondatot, jelenetet, ötletet, van amikor egy komplett történet bontakozik ki...Miért van ez? Szégyenszemre hiába vagyok 14 éves, alig 3-4 könyvet olvastam el életemben, a kötelező olvasmányokat alig bírom végigszenvedni, eddig csak Nemere István-Titkok könyve c. mű tetszett...nem nagyon szeretek olvasni, inkább csak írni, mégis fura módon olykor-olykor olyan dolgokat írok, mintha egy rakás tapasztalatom lenne, miért van ez?
2010. márc. 16. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Terhes vagy.



Amúgy mivaaan? Milyen "KORMOM"? O.o

2010. márc. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Jah, amúgy ha beleolvasol a kérdésedbe, rájöhetsz, hogy nem tudsz fogalmazni. Hupsz.

Még mindig terhes vagy.

2010. márc. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
igen,ez a kormod miatt van.nem látod?tiszta kormos vagy....
2010. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

Magyarországnak nincsen szükség 14 éves analfabéta lányokra

de amugy mi az hogy kormom ?

2010. márc. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jaj, istenem, most komolyan mindenki leragadt ennél az 1 szónál....."korom"-at akartam írni, bocs.....na, eddig ezek voltak a leghülyébb válaszaitok -.-
2010. márc. 17. 06:35
 6/11 anonim válasza:
100%
örülj neki h tudsz fogalmazni.. :D-.-
2010. márc. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
húúú basssz. hogy ezek mindig mindenből mekkora ügyet csinálnak! Azt kérdezed, hogy miért van tehetséged meg ihleted? hát ha ilyenekre nem tudsz magadtól válaszolni, akkor semmi kreativitásod nincs. nehogy bajt csináljál már ebből is.
2010. márc. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
igaz, igaz, az előző hozzászólónak köszönöm az írását, ez tényleg eléggé nagy hülyeség volt részemről....na mind1 X)
2010. márc. 17. 18:24
 9/11 anonim ***** válasza:
18:01 vagyok, és igazán örülök, hogy beláttad(persze csak he nem írónia) egyébként meg én is szoktam írni, 13 vagyok, és hát, én nem problémázok, hanem örülök neki.
2010. márc. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A kérdést nem problémázásból tettem fel, csak kíváncsi voltam, hogy ez egy afféle -a korommal járó- múló szeszély-e...
2010. márc. 18. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!