Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ami eddig motivált, most...

Ami eddig motivált, most megsemmisült?

Figyelt kérdés
Ami eddig hajtott a tanulásban(érettségi) és egy hivatás, amit kinéztem magamnak, most úgy tűnik, hogy elúszik, mert egészségügyi okok miatt nem lehetek az, kizáró tényező...Holott pont ezért kezdtem el a gimit, levelezőn. Valami tanács? Mihez kezdjek most?
2015. okt. 25. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen eü. okok és mi szeretnél lenni?
2015. okt. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyoldali halláskárosodás, és mentős szerettem volna lenni...
2015. okt. 25. 18:36
 3/9 anonim ***** válasza:

Miért szerettél volna az lenni?

Biztos, hogy kizáró tényező?

Más nem érdekel?

Vagy miben volnál a legjobb?

2015. okt. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azt éreztem, hogy ez áll hozzám a legközelebb...

Neten megkérdeztem egy orvost, ő írta, és szerintem is kizáró ok.

Most már muszáj lesz érdekelnie valami másnak is, új dolog után kell néznem, de szeretnék az egészségügyi vonalon maradni.

Szeretek/nék emberekkel foglalkozni, segíteni.

2015. okt. 26. 21:36
 5/9 anonim ***** válasza:
És hogyha mentős lennél, de nem konkrétan mentenél? Hanem pl sofőr, ügyfélszolgálatos. Vagy esetleg meglehetne műteni a füled?
2016. nov. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem a mentőket, a sofőrnek is teljesen ép hallás kell, azt ajánlották, hogy az irányításban,mentőápolóként, esetleg okleveles ápolóként, vagy team munkában biztosan meg fogom állni a helyem... A sofőr is olyan dolog, hogy ép hallás szükséges... Mármint a hivatásos jogsihoz, meg a PÁV-hoz...

De igazából nincs minden veszve, mert találtam egy fül orr gégész-igazságügyi orvosszakértőt, aki az én malmom felé hajthatja a vizet...

Műtétnek mint lehetőség, a BAHA műtét szerepel, de sok az ellentmondásos vélemény, és akkor is kell valami hallókészülék félét, jelerősítőt viselni, szóval úgy nem tudják helyrehozni, hogy ne látszódjon semmi...

2016. nov. 10. 08:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát nem az a lényeg hogy ne látszódjon, hanem hogy rendesen hallj. Hallókészülékkel pedig rendesen fogsz
2016. nov. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kórházi betegszállító szerintem lehetnél, én is az vagyok. Aki kórházon belül viszi a betegeket vizsgálatokra, meg ilyesmi. Szerintem ennél nem kizáró ok. De arra számíts, hogy a magyar egészség ügy nem éppen könyékig tejfel.
2016. nov. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#7 Igen, igaz, és utána is fogok járni ennek pontosan. A hétköznapokban nem zavar egyébként, pl. zárt helyen ugyanolyan jól hallok mintha ép lenne a másik fülem is, inkább nagy háttérzajnál szokott kicsit gondot okozni, ott is az irányhallás. De ha ilyen tervem van, akkor meg muszáj lenne kezdeni vele valamit, nem hagyhatom hogy az utamba álljon ez a dolog.


# 8 Köszi a tippet!

Tisztában vagyok vele, de én hülye, valamiért ahhoz vonzódom/az érdekel.

2016. nov. 10. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!