Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen érzést vált ki belölete...

Milyen érzést vált ki belöletek ha jó jegyet kaptok?

Figyelt kérdés

Megkénélek titeket hogy értelmes mondatokkal válaszoljatok egy szakdolgozatomhoz kell.

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat



2015. nov. 1. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálam ez attól függ, hogy az adott tantárgyból egyébként hogy szoktam teljesíteni. Ha folyton ötöseim vannak akkor nem igazán hat meg, még csak el sem mosolyodok mikor kikapok egy újabb 5ös dogát. De van olyan tantárgy amiből alig van meg a kettes is , olyankor nagyon boldog tudok lenni egy jó jegy miatt, de az is max pár percig tart. Igazából nem nagyon vannak rám hatással a jó érdemjegyek, sokkal inkább a rosszak... olyankor kezdődik az önmarcangolás, hogy miért vagyok ennyire szerencsétlen.
2015. nov. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én teljesen érzéketlen vagyok velük kapcsolatban mindegy fogy 1,2,3,4,5.Általában 3-4 est kapok ami nekem megfelel mivel ez csak abból van amit az iskolában tanultam (otthon nem szoktam tanulni )Régen még alsóban érdeleltek ezek az iskolásdi dolgok pl jegyek,versenyek,osztály....Aztán az idő múlásával kiábrándultam belőlük . 17/f Szakközép iskolás "tanuló"

Remélem pár sorral segítettem

2015. nov. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!