Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Légy őszinte, nézel barátok...

Légy őszinte, nézel barátok köztöt?

Figyelt kérdés

Barátok köztöt nézel és egyre inkább kárörvendő, bosszúálló és olyan ember vagy aki, bűnbakot keres, és érzi, hogy van ellensége. Várod, hogy rossz történjen azzal aki neked nem szimpi.


Mi lenne ha kedves műsort néznénk ami nem ezeket az alap érzéseket gerjeszti fel. Mi lenne ha megnéznél egy stresszmntes műsort pl. hogyan szaporodnak a tengeri sünök. Vagy a delfinekről, meg a pávák párkapocsalatáról. De meg is nézhetnél inkább valami olyan filmet amiben a pozitív érzések, fantázia mesés harmóniája játszik. MEnnyivel jobb így ágybabújni. Milyen filmek ezek pl. a Nagyhal (2003), Út a vadonba, Boldogító igen vagy nem. Annyit nézed a barátokköztöt, hogy már eluralkodnak benned a rossz érzések. Észre sem veszed, hogy türelmetlen, rosszindulatú lekicsinylő vagy az emberekkel, barátoddal feleségeddel, gyerekeddel.


2010. márc. 18. 15:23
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
nem nem nem nem és nem
2010. márc. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Nem nézed a barátokköztöt? Akkor te beletartozol a 300 emberbe aki nem nézi. Légy boldog, neked sikerülhet!
2010. márc. 18. 15:27
 3/30 anonim ***** válasza:

néznék,de a kedd-szerdait nem tették fel torrentre...

(nincs tv-m,de ezt az egyet minden nap leszedem,és függök rajta)

szerintem minden részt láttam eddig (ugyis felteszik ezt a kettőt is valahova:D)

2010. márc. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
nekem má bedurrant tőle a zacsim...
2010. márc. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Nem. Nem is fogom.
2010. márc. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
10éve folyton nézem és sose hagynék ki egy részt se:P
2010. márc. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Szerintem már egyre unalmasabb!):
2010. márc. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Én nézem, szeretem is, de nincsennek ilyen érzéseim, és ugyan úgy megnézem az Animal Planet és a T&L műsorát is, ami nem szappanopera ugyebár :)
2010. márc. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
egyik kedvenc :D és tudod, nem roszabb mint a jóban rosszban :D Itt legalább nem ölnek meg mindenkit -_*
2010. márc. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

NEM

Eszembe nem jutna, ott már senki nem barát, olyan dolgok történnek. Nem vagyok furkálódó, szeretem a barátiamat és nem beszélek ki a másik háta mögött :) Nem vagyok bks :) Szerencsére :D Egyszer kellett barátnőmnél megnézni, amikor ot aludtam náluk, hát szörnyű volt.. azt hittem ott fogok megöregedni :DxD

2010. márc. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!