Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzek így? 15F

Miért érzek így? 15F

Figyelt kérdés
egyszerűen lassan másfél, max 2 éve egyre erősebben érzem úgy hogy nem fiúnak kellett volna születnem.. de nagyon durván!! egyszerűen úgy érzem hogy én lány vagyok, és.. nem tudom ezt leírni... kérlek adjatok valami ötletet hogy hogyan tudnám ezt eltűntetni vagy valami megoldást rá hogy abba maradjon ez, mert brutálisan rossz!! :( nem bírom megfogalmazni.. tehát... úgy érzem hogy "Lánynak kellett volna születnem!!" és... nem tudom megfogalmazni bakker.. folyton bőgök is emiatt hogy miért b szott ki velem az élet hogy ezt érzem... vagy ha annak születtem volna akkor stb.. :( vmi ötlet?? :(
2015. nov. 8. 18:02
 1/10 A kérdező kommentje:
annyit még hogy a lányokat szeretem... de nem úgy mint általában a fiúk.. hanem tényleg szerelemből és nem úgy hogy.. értitek......
2015. nov. 8. 18:14
 2/10 anonim ***** válasza:
Legalább szerelmes lehetsz magadba.
2015. nov. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2# ne szemétkedj.. komoly dologról van szó....
2015. nov. 8. 18:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha később sem akar szűnni az érzés akkor műtesd át magad macává.De szerintem még kinövöd.
2015. nov. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
remélem kinövöm.. nem értem miért van ez... rossz érzés.. nagyon..
2015. nov. 8. 19:41
 6/10 anonim ***** válasza:

Apukád veletek él?

Van lány tesód vagy barátod?

Mit gondolsz arról, hogy milyen egy férfi és milyen egy nő?


Szerintem barátnőre volna szükséged, csak nagy. (ami nem baj). Csak szeretnél nőt.

2015. nov. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
velünk él.. sajnos.. barátnőmmel 2 hete szakítottunk....... brutálisan fáj...... vele éreztem magam jól.. boldog voltam vele.. ő pedig......... :'(
2015. nov. 9. 05:37
 8/10 A kérdező kommentje:

van lány tesóm. egy húgom.


hát.. ugyan olyan mind a kettő.. maximum egy kicsit tér el.. egyszerűen csak úgy érzem hogy annak kellett volna születnem. ennyi.

2015. nov. 9. 09:48
 9/10 anonim ***** válasza:

Keress pszichológust és vele beszéld meg.

Egy hormonvizsgálat sem ártana.

2015. nov. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
pszichológust már kerestünk. szülőnek kéne telefonálnia. de apám az.. arról ne beszéljünk, anyám meg folyton dolgozik és nem tud telefonálni.. hormon vizsgálattal ugyan így.. be kéne menni Szolnokra vagy Miklósra, de nincs rá idő soha..
2015. nov. 9. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!