Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Vagy hogy kellene...

Mit tegyek? Vagy hogy kellene túl tennem magam ezen?

Figyelt kérdés

Nem sajnáltatom magam meg semmi ilyen csak nincs kedvem élni.

Ne gyertek olyanokkal hogy: "Akik a kórházban halldokolnak azokkal mi lesz, te meg öngyilkos akarsz lenni mikor ők meg küzdenek az életükér!"

Meg az ilyenekkel, elegem lett ennyi!

😭😭😭

kérlek segítsetek!

14/L


2015. nov. 21. 16:42
 1/4 anonim válasza:
Ne butaskodj! Most kezdesz élni! Változhatnak a doldok ! Kár lenne érted :)) Sokszor akartam én is inkabb halott lenni mint h csak itt keljen szedvednem. De ez hulyeseg mar rajöttem.:))) Ne aggódj hidd el még mindig javulhat a helyzet. És amugy is!! Gondolom mar tudsz a menstruácios dolgokrol.... Szoval ott is a több ezer kis parányi ebihal félék közül PONT TE nyertél. És akkor hagynád itt az életed? Gondold meg :(
2015. nov. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
16/l
2015. nov. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért nincs kedved élni?
2015. nov. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De tényleg, vagy valami nyomós oka?

14 éves kor körül egyébként ez jellemző a tinikre, mivel ilyenkor válsz serdülővé gyerekből, ez amolyan változókor, amit mindenki máshogy él meg. :)

Fel a fejjel, ilyen egyébként mindenkivel előfordul. Nekem mondjuk nem volt ilyenem, nagyon ritkán mondtam ilyet, és nem gondoltam komolyan.

Miből lett eleged?

Próbáld meg pozitívan szemlélni a dolgokat :)

2015. nov. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!