Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretnék megváltozni, de hogyan?

Szeretnék megváltozni, de hogyan?

Figyelt kérdés

A mostani helyzetem:

Mondhatni hogy elég "érett" felfogásom van a világról, szeretem az ismeret terjesztő filmeket, nem vagyok "fészbuk p.csa" és valahogy undorodom azoktól az emberektől akik naponta 50 képet pakolnak fel, és alája írnak egy idézetet. MIÉT? nem is oda illik, semmi köze a képhez, sőt szerintem nem is érzik át. Plusz nagyon lusta vagyok, komoly terveim vannak a jövőről de valahogy a lustaságomba mindig belesül az egész, tudom hogy kibeszélnek a barátnőim mégse merek szólni nekik, csak úgy csinálok mintha semmi nem történt volna.. Nem rég megismerkedtem egy sráccal, aki egy félre értést követően teljesen más velem. Azaz igazság hogy a helyébe én is félre értettem volna azt a helyzetet, sőt én nem is állnék többet szóba magammal, és bárhogy próbálnám elmagyarázni az igazat nem hinnék magamnak. Ő csak annyit mondott rá hogy innentől ő is így áll hozzám. Nagyon nagyon szeretnék más lenni, hogy eltudjak szakadni a kétszínű barátnőimtől, hogy ne legyek lusta a terveimet megvalósítani, hogy betudjak illeszkedni, és hogy bizonyítani tudjak ennek a srácnak.. de hogyan? :(



2015. nov. 22. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne másnak akarj megfeleni,hanem önmagadnak.
2015. nov. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Először is magadnak felelj meg!

Én a helyedben iskolát váltanék, hogy 'elszakadjak' abból a környezből. Ha lehetne, a hajam színét, formáját, hosszát megváltoztatnám. Egy új személyiséget csinálnék magamnak! Tiszta lappal kezdenék mindent egy másik környezetbe.


A Facebook posztok engem is nagyon zavarnak/zavartak, de megoldottam, kitöröltem azokat az embereket.


Próbálj meg ismerkedni, légy nyitott.

Sok sikert!:)

2015. nov. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!