Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerinted ha valaki semmiképpe...

Szerinted ha valaki semmiképpen sem merészel kezdeményezni kapcsolatteremtésekben, annak lehet az a "következménye", hogy csak ellenszenvesebb emberek kezdeményeznek nála? Lehet némi összefüggés ebben?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy fura kérdés, de a általánosanvett tapasztalataim alapján gondolok rá, nem tudom más jár-e hasonló cipőben.

Pl. idegenkedek, vagy félénk vagyok épp olyan emberekkel szemben, akiket normálisnak, szimpatikusnak tartok, minden formájában. Egyáltalán nem kezdeményezek kapcsolatokban, mindig a másiktól várom, bár úgy vagyok ezzel, hogy én is szívesen kezdeményeznék, de sokszor úgy érzem, hogy nem jön össze, aminek úgy tapasztalom, hogy az az eredménye, hogy nagyon nehezen találom meg a jó társaságot, mégsem szeretnék tartózkodni másoktól emiatt.

Folyton nagyon elidegenedett érzésem van, amikor mind olyan emberekkel ismerkedem meg, amikor ismerkedek is, akik nem értenek meg igazán, emiatt egy idő után zavarhatnak, bár elfogadom ezt.

Valaki tapasztal hasonló helyzetet, ha igen, hogy kezeli?


2015. nov. 29. 19:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet.
2019. jún. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!