Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A legjobb barátnőm miért sír,...

A legjobb barátnőm miért sír, és miért ideges ok nélkül?

Figyelt kérdés

Mint már említettem,a barátnőm,ok nélkül ideges és van amikor sír.De az ritka.Veszekszik szinte mindenkivel,ha valaki nem úgy szól neki,annak beszól.Állandóan ideges,feszült.Az egyik osztálytársunkat leátkozza,minden ok nélkül.Ha valamit mondunk neki már az baj.Valakinek valami ötlet hogy mi okozza?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2015. nov. 29. 21:18
 1/7 anonim válasza:
Lelki gondok, stressz, problémák családon belül vagy barátok körében. Sok minden kiválthat ilyen viselkedést. Talán a barátnődnek nem ártana kibeszélni a dolgot, ha nektek nem nyílik meg, a figyelmébe kellene ajánlani egy pszichológust. Lehet, szeretetre és megértésre vágyik, amit nem kapott meg senkitől.
2015. nov. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ.

Már mondtam neki,hogy el kellene menni-e egy pszichológushoz.De ő erről hallani se akar.

Mindig meghallgatom amit el szeretne mondani.Mindenben segítek neki.Amiben csak tudok.

Az anyukája halála nem játszhat szerepet benne? (De igaz,már több mint öt éve meghalt.)

2015. nov. 29. 21:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Apu nem molesztálja?

A fiúkkal mi a helyzet?

Drog?

Példát tudnál írni?

Jó tanuló?

2015. nov. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem molesztálja.Mindent megad neki.

Soha nem drogozott.

Egy barátja se volt még.(fiúja,pasija)

3-4-es tanuló.Nem túl magas.Nem ivott,nem drogozott,nem cigizett.Szeret hülyéskedni.Vannak olyan fiúk akik tesznek neki megjegyzéseket.(Itt nem arra gondolog hogy szép,vagy csinos.Pl.:a fenekéről,stb)De ezeket nem hagyja szó nélkül.Nem adja magát könnyen.Tetszett neki egy fiú,de nem járt vele

Lehet hogy amiatt ilyen,hogy,az egyik barátnőnk megbántotta,és cserben hagyta.

2015. nov. 30. 14:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Rák vagy mérleg jegyű?
2015. nov. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Eucica válasza:
Kerdezd meg. Tudod, komunikacio.
2015. dec. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem.Az volt az első.Hülye nem vagyok.De mivel ő se tudja ezért fordultam segítséghez.
2015. dec. 6. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!