Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a legnagyobb hibátok és mi...

Mi a legnagyobb hibátok és mi a legjobb tulajdonságotok?

Figyelt kérdés
Többet is irhattok...
2015. okt. 19. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyetlen hibám, hogy nincs bennem hiba, legjobb tulajdonságom, hogy tökéletes vagyok, ezenfelül baromira szerény.


Amúgy, viccet félre téve! Legnagyobb hibám? Hmm! Mi számít annak? Én most olyan hatalmas hibát nem tudok mondani. Legjobb tulajdonságom? Rám az összes barátom mindig számíthat és ezt tudják ők is. Sajnos a mai világban ritka az ilyen barát. Na, de mondjak már egy hibát is. Erre nem szeret gondolni az ember, így ugye nehezebb. Például, hogy imádom a fizikát, kémiát és a matematikát, de ettől függetlenül hülye vagyok mindegyikhez. :D

2015. okt. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szeretem magam.
2015. okt. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

"Legjobb tulajdonságom": zseni vagyok

"Legnagyobb hibám": zseni vagyok


Ez a személyiségem legmeghatározóbb momentuma, mely olykor áldás, máskor pedig átok, tehát a legjobb és a legrosszabb dolog is bennem.

2015. okt. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!