Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hova tűnnek a barátok?

Hova tűnnek a barátok?

Figyelt kérdés

Mindig én keresek mindenkit, ők telibesz***ak engem konkrétan ha nem írok rá én valakire akkor remeteként élek barátok nélkül. Mindig csak akkor keresnek ha kell nekik valami vagy ilyesmi.

Hogy tudnák szerezni igaz fiúbarátokat akik keresnek engem is? Tényleg jól esne ha valaki mondjuk rámírna facebookon és beszélgetnék vele akit úgy tudok hogy a "haverom"

Nekem az nem megy hogy odamek egy random csoporthoz a suliba aztán próbálok bevágódni, mert ismeretlen embereknek próbálok magamról jó képet mutatni, nincs nagy dumám ezért nagyon depis vagyok hogy nemtudom mit kezdjek magammal....

Unatkozok itthon egész nap, nincsennek barátaim rosszabb nem is lehetne az életem.

Kérdésem az hogy hogy tudom elfoglalni magam úgy hogy ne törjem a fejem ilyeneken hogy miért nincsennek barátaim, vagy hogy szerezzek barátokat akik IGAZ barátok és nem tűnnek el egy idő után?

15/F


2015. dec. 1. 18:24
 1/2 A kérdező kommentje:
nem vagyok meleg ne értsétek félre.
2015. dec. 1. 18:25
 2/2 anonim ***** válasza:
Járj kondizni...
2015. dec. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!