Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnék közvetlenebb...

Hogyan tudnék közvetlenebb lenni? Hogyan tudnék szorongás nélkül ismerkedni?

Figyelt kérdés
Régebben, mikor még 15-16 éves voltam, rengeteg barátom volt, sokat jártam mindenfelé, közvetlen, mosolygós, barátságos voltam, mindenkivel megtaláltam a közös hangot, rögtön beszélgetésbe tudtam elegyedni bárkivel. De közben volt egy barátom 1 évig (24 évesen) és azóta nem tudok beszélgetni úgy, ismerkedni, mivel ő visszafogott engem. és most suliba is járok meg bulizni meg minden, de nem tudok úgy megnyilni, beszélgetni, ismerkedni. alig mosolygok, stb. mit tehetnék? már próbáltam megnyílni, de nem megy így 27 évesen. pedig ideje lenne megint... hogy érhetném ezt el? segítsetek!
2010. márc. 23. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Húúúú de nehéz az ilyen! Én is ilyen cipőben járok!

Volt hogy már mondták nekem, hogy: Szólalj már meg Reni, az Isten áldon meg! :S

Nálam két-három feles vodka után javul a helyzet, ha kocsmában vagyunk, akkor meg mondják, hogy milyen jó fej vagyok, meg stb...

Persze nem ihatunk állandóan! Hova fajulna a helyzet?!

Nem tudok többet mondani. :S

2010. márc. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ja én is ugyanígy vagyok. ha iszok, akkor még barátokat is szerzek, nehogy a többiekkel folyamatosan beszéljek. állandóan poénkodok meg minden. de egyébként semmi. azért köszönöm a válaszod. kicsit megnyugtató, hogy nem vagyok ezzel egyedül... :)
2010. márc. 24. 10:05
 3/3 anonim válasza:
én is voltam ebben a helyzetben, nálam ez azért volt,mert az exem eléggé visszafogott,nem mehettem senkivel (barátaimmal) sehova..! mikor ott hagytam újra felkerestem őket, bízva abban ,hogy "visszafogadnak" nos sikerült is eleinte én is kis szótlan voltam,muja "félős" stb:) de kiküszöböltem ,mert rájöttem , hogy azért van,mert nagyon sok csalódást és bántást kaptam az exemtől, de túl kell lépni rajta és megmutatni h igen is te más vagy jófej,közvetlen..stb:) hisz az embernek szüksége van barátokra,társas lények vagyunk;) próbálj oldódni és ne csak akkor ha iszol. legyél oylan mintha már megittál vna vagy 2felest,hidd el menni fog;)
2010. márc. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!