Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Számodra mit jelent a boldogság?

Számodra mit jelent a boldogság?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Adatvédelmi szabályzat (a kérdés alatti reklám szerint)

Én erre azt mondom: összhangzattan

2010. márc. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mit is ha önmagamat tudom adni a világban is és nem csak otthon ha van olyan ember mellettem aki támogat és szeret, és ha a nincsen egy problémám se
2010. márc. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden, amitől kellemes melegséget érzek belül és közben egy olyan lány ül mellettem, aki szívből szeret, és én is őt (nem vok terhes :DDD )
2010. márc. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha béke van a lelkemben, a család körülöttem nyugodtan beszélget.Ilyenkor meg is kérdezik, miért nem veszek részt a beszélgetésben.De annyira jó nézni őket,hogy sokáig nem találkozunk, és most meglátjuk egymást, összeülünk és beszélgetünk.A család nekem a boldogság :)
2010. márc. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Életet,szerelmet,egy késő nyári estén bicajozni a szerelmeddel az utcán és érezni a szelet az arcodon...a hajadat fújja a szél...Átölelni azokat akiket szeretsz és elmondani nekik hogy mit jelentenek neked.
2010. márc. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
amerika <3<3
2010. márc. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
amikor nem aggodom semmi miatt (de nem drog hatására)
2010. márc. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!