Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mivel lehet téged felbosszantani?

Mivel lehet téged felbosszantani?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 17:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha olyan azt mondják, hogy az én hibám teljes mértékben holott nem csak az enyém sőt a másik jobban hibás de nem ismeri be, bár nem sokat foglalkozom ezzel másnapra elmúlik
2010. márc. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Húú sok mindennel. De azzal a leginkább ha az emberek tehetetlenek és értetlenek. Ott van egy egyszerű dolog de nem fogják fel, vagy ha nem tudják mit csináljanak magukkal.
2010. márc. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha tudom,hogy tudom,de nem bíznak bennem,egy "okoska" miatt,aki mindig jobban tud mindent(még ha ez nem is így van!)!
2010. márc. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Engem is az értetlenséggel, hazugsággal, bambáskodással.
2010. márc. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Tolakodással. Baromira idegesít, amikor várok a megállóban, késik a busz, és akkor még rátesz egy lapáttal egy öreg néni, aki az újságjával, amit egyébként kétlem, hogy lát, belebújik a fejembe. Egyébként is: mit járkál ő hajnalok hajnalán...?

De ez csak így hirtelen jutott eszembe, nagyon sok ilyen kis dolog miatt szoktam bosszankodni. Állítólag jól leplezem :D

2010. márc. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nekem az, ha teljesen igaz dolgot mondok, és erre: persze, jól van, tudom, elhiszem(mennyél anyádba te kis köcsög-gondolják)


vagy ha egy mondatot úgy mondok, hogy: Pistike tegnap elment vitorlázni, holott a helyes: tegnap Pistike elment vitrolázni


ezektől kész vagyok

2010. márc. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ha 5x elmondanom ugyan azt

ha okoskodnak

2010. márc. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%
az igazságtalanság, ha nem bíznak bennem, ha nem bíznak a képességeimben(úgysem mersz vele beszélni, úgysem mersz odamenni, úgysincs esélyesd)...ha nem hiszik el amit mondok, mert velük még nem történt ilyen és akk már mással sem lehet....ha egy haveromat hívom valahova (edzeni, bulizni stb) és nem akar jönni, mert szégyenlős és okokat keres....ha vkinek nincs önbizalma....a bambáskodás és persze a ha valaki gügyög a gyerekeknek...A gyerek nem háziállat!!!Ne tegyenek úgy!!!!!Meg pld ilyen is volt már....otthon van a haverom, hívom edzeni (közben otthon vannak a szülei), de ő nem jön, mert nem akarja a testvére 8 éves lányát egyedül hagyni...pedig el tudná magát foglalni a gyerek (tv, pc, zene, plüssök), de nem, ő nem akarja itt hagyni......meg persze a gátlásosság.....több semmi.....huh....ezt a kérdést egy pszichológus rakta fel?Most, h kiadtam magamból egy kicsit jobban érzem magam, nyugodtabb vok. :))))
2010. márc. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha valaki tutyimutyiskodik,és a hazugsággal,képmutatással,önzőséggel,ja és ha valaki a szavamba vág:D
2010. márc. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A nemtudomdenemisérdekel hozzáállás kiborít. Meg amikor valakiből "kigyün az íkú" (hihetetlenül ostobán viselkedik és egyértelműen nevetségessé válik) és egy morzsányit sem érdekli, hogy mit gondolnak róla. Aztán a fanatizmus, a szűklátókörűség, a maradiság, a jól ismert, megszokott dolgokhoz való olyan erős ragaszkodás, ami a változásra való teljes képtelenséget eredményezi (pl. mikor emberek görcsösen ragaszkodnak egy törvényhez vagy hagyományhoz, aminek már semmi haszna, aktualitása vagy értéke nincs). Nem bírom amikor valaki teljesen egyértelműen manipulál tömegeket, de gyakran elgondolkodom azon, hogy tényleg a manipulátor az, akit megvetek vagy a tömeg, ami béget neki. Az is bosszant, amikor valaki túl hülye, hogy megértse, amit mondok, de szerinte én vagyok a fogyatékos (és nem is titkolja). Kifejezetten agyvérzés közeli állapotba kerülök, mikor emberek primitív ösztönlényként állatokat kínoznak és közben még röhögnek is. Meg bónuszként gyűlölöm az éjszaka rikácsoló fekete rigókat is de nincs szívem bántani őket...


Ja és a jelenleg az ablakom alatt rohangászó és gügyögő kisgyerek se lopja be magát a szívembe (...HÚZZÁ MÁ INNEN!!!)


(b+ ez télleg jó, sokkal nyugodtabb lettem :D )

2010. márc. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!