Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért idegesít még akkor is...

Miért idegesít még akkor is ha semmi rosszat nem csinál? Pedig nagyon szeretem.

Figyelt kérdés

Van pl. egy nagyon jó barátom (fiú) de mostanában hozzámszól és ideges leszek. Ha felhív azt veszem észre, hogy azt gondolom "Már megint mi a francot akar?" Pedig nagyon szeretem. De úgy érzem mindent túlreagál, ha nem érek rá hogy találkozzak vele meg ilyesmi. Pedig eddig is ilyen volt. Csak mostanában ez irritál. Mintha minden hibáját 1000x nagyításban látnám. És annyira nem akarom, hogy ez így legyen. Mert szeretem és nagyon jó barát. És ez pont ugyan így van még 4-5 embernél. Miért lehet ez és hogy tegyek ellene?

Köszi előre is

15/L


2010. márc. 23. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Mert idegesítőek és idióták, nekem ezért nincsenek már barátaim 2éve, volt 2-3 de mindet elküldtem a francba, azóta egyedül vagyok. És vannak előnyei.
2010. márc. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez van, a csaj tavaly jött és legjobb barátnők lettünk, de pár hónapja tökre idegesít, pedig mindig is ilyen volt, de most kezdett el igazán zavarni. Lehet, h megváltoztál, és már mással jönnél ki jobban.
2010. márc. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtatok. Várok még válaszokat.
2010. márc. 24. 15:51
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem akkor nrm szereted.
2010. márc. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Dög egyszerűen megváltoztál. És így már érzékeled a körülötted élők hibáit, hibáit és hibáit. Mert kiismervén barátaidat, rájössz, hogy felnőttél, kinőtted a srácot, és neked másik barát kell. Körülbelül ennyi.
2010. márc. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2010. márc. 29. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!