Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap szakítottam a barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap szakítottam a barátommal, mert úgy éreztem h. már nem szeretem meg idegesít. De ma meg már hiányzik. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

meg egész nap csak bőgtem. de nem tom h. mér amikor nem is szeretem vagy lehet h. csak a sajnálat mert ő nagyon nagyon belém van zúgva és tegnap este is hívott h. ettől függetlenül legyünk barátok, meg h. ő megért engem stb...

segítsetek lécci!


2009. szept. 21. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
2009. szept. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem azert avn mert nem szereted, IGENIS szereted, kulonben nem hianyozna, nagyon ketlem hogy a megszokas lenne.... mert az ex baratom egyaltalan nem hianyzott, egy kicsit sem, es egy arva csepp konyet sem ejtettem erte... Hidd el, te szereted, lehet hogy nem akarod szeretni... :) Lehet hogy nem jo otlet, de adhatnal akapcsolatotoknak meg egy eselyt, es ha nem mukodik, akkor vege...
2009. szept. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Először talán fel kéne nőni annyira h el tudd dönteni, hogy mi a francokat is akarsz. Bár ha engem így megsértene valaki az biztos h nem kezdeném vele újra, ennyi tartás már azért van bennem, hogy tudna ezután megbízni benned a másik?!
2009. szept. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
velem is ez volt,nem tudtam eldönteni,.én me hülye szakitottam vele.Fél évmulva rájöttem,hogy mekkora barom voltam,és szenvedtem,mert szerettem.Sztem maradjatok együtt.
2009. szept. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!