Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van más is így? Hetedikes...

Van más is így? Hetedikes vagyok és 13 éves + lány

Figyelt kérdés
Nem tudom mi van velem de már néha megrémülők magamtól. Régebben ha egy kis por volt a szekrény már fogtam bármit amivel letörölhettem , ma meg úgy néz ki a szobám mint egy csata tér ruhák össze vissza ,kaja maradékok,füzetek az ágy alatt egy csomó papír az asztalon stb. És ezt kb. elmondhatom a suliba is mármint h megváltoztam ha nem tanultam másnapra furdalt a lelkiismeret , ma meg már azon tűnődök h milyen puskát készítsek . Kamaszodom vagy mi?Mással is előfordul?:D
2010. márc. 24. 19:32
 1/10 A kérdező kommentje:
*szekrényen
2010. márc. 24. 19:34
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Persze ez természetes :)

vagy csak egyszerűen ráuntál arra hogy takaríts és tanulj:)

és ami a puskát illeti sztem a lábadra írd ha hosszú nadrágban vagy és csak fel kell húzni a szárát és kész is:D

2010. márc. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

ez jó :D

holnap ki próbálom bión (:

2010. márc. 24. 19:53
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

szerintem meg tanulj egy picit. Én most középsulis vagyok és most sok hasznát venném annak, amit kaptam az általánosban. Nem fogsz megváltozni,csak mert ezt mondom, de azért próbálj meg tanulni ugyanúgy. Én most tanulok nem állandóan de néha-néha és elég nehéz így. A lényeg hogy próbálj meg tanulni, ha nem megy jöhet a puska... Az viszont h változol, az így van. Egyre idősebb leszel, leszoksz erről, rászoksz arra. Ez nem gond, csak ne vigyen el negatív irányban. 15-16 évesen nekem is kupi volt a szobámban, sőt mostanában is van, de akkor is kevesebb mint akkor. A fotel mellett voltak a könyvek,füzetek, azokon járkáltam. Én most vasárnap határoztam el, hogy rend lesz és tisztaság. Amíg nem zavar a kosz és piiszok addig nincs baj.

17/f

2010. márc. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

igen gondolkoztam azon hogy ha most nem tanulok akkor majd később nehezebb lesz _:S

régebben a törit szerettem és néha néha lekötött s könnyebb is volt tanulni ma meg már az se meggy :(

2010. márc. 24. 20:19
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
hát énis így vagyok bizonyos tantárgyakból :D meg a szobám is rendetlen kicsit ^^ szerintem normális, de mondjuk nem árt tanulni. egyszer kétszer még elmegy h puskázik valaki.. de ha feleltetnek akkor úgyse tudsz puskázni :) 13/L
2010. márc. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
rávettem magamat és kitakarítottam a szobámat :DD
2010. márc. 25. 16:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok. Most is itt ülök a gép előtt mikor holnap biosz tz. Eddig kitűnő voltam/tanultam. Mi történhetett velem??

13/L

2010. márc. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Pfú gyerekek tanuljatok! Én itt szpok a kis érettségivel, (10.o) mert ugyan azok a tételek, amiket általánosba már vettünk, csak picit kibővítve, és ha akkor megtanultam volna, akkor most nem kéne azon aggódnom, hogy fogok megtanulni magyarból kevesebb mint 2 hét alatt 20 tételt. A legkisebb tételem 3 a leghosszabb 10 oldalas..


Amúgy igen kezdesz kamaszodni..

Én nálad durvább voltam, belekóstoltam a cigibe rá is szoktam meg az alkoholra, folyton buliztam és a szobámba több hetes szennyes ruhák voltak, meg mosatlan edények tömkelege, amikor nem fértem el, beleraktam vmelyik nem használt szekrényembe! Komolyan undorító voltam!! Meg azt hazudtam anyámnak, hogy a legjobb barátnőmnél alszok, erre egész este kint szórakoztunk és végül egy srácnál voltam halál részegen.. 13 évesen..

Elsüllyedek a szégyentől, ha a 11-13 éves korszakomra gondolok!

Most 16 vagyok és ilyen rend mániás, anti alkohol/drog/cigi-sta... :D

2010. márc. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen kamaszodsz,de azért ne túlozd el a lazulást.

Tessék tanulni!

2010. márc. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!