Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányok! A lentiek apján mi a...

Lányok! A lentiek apján mi a véleményetek rólam?

Figyelt kérdés

Minek tartottok? Gusztustalannak, cikinek, taszítónak vagy minek?

"Jelemzőim":

edig kizárólag prostikkal voltam (9el)

rossz vagyok a szexben

nem vagyok izmos, nagyon vékony vagyok, ráadásul verekedni sem tudok

udvarias és félénk vagyok

annak elenére, h prostikhoz járok romantikus vagyok

Ezek alapján mi a véleményetek rólam?

Ne értsefélre senki, nem barátnőt keresek, csak érdekel a véleményetek.

20f


2010. márc. 26. 09:26
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:

egyrészt nincs önbizalmad, ez nem gusztustalan, nem ciki, csak rossz mert így nincs se kisugárzásod se sármod, se semmi ami egy nőnek azonnal feltűnne. a nagyon vékony az nem baj, nagyon sok nőnek pont az jön be, azon ne szenvedj, ha téged zavar akkor meg tudsz tenni ellene:)az udvarias jó ont, a félénkkel sincs nagy baj, ha férfias vagy, mmint ha határozott és van kiállásod. Ki mondta hogy rossz vagy a szexben? mondta ezt valaki? azon ne csodálkozz ha a prostikkal nem érzed magad olyan jól a szexben, a prostik nem tanítanak, csak kielégítenek, egy barátnő viszont türelmesen bevezet a rejtelmekbe, és eléri hogy ő is és te is élvezd. a Romantika nagyon jó dolog és nagyon fontos, ne járj prostikhoz mert olyan igényeid lesznek egy idő után amiket a párod majd nem bitos hogy hajlandó teljesíteni. vigyázz...valamint ha védekeztek a prostival ha nem azért nem lenne rossz ha mielőtt kapcsolatba kezdenél majd egy nővel elmennél ingyenes nemi szűrésre...a prostik ugyanis naponta akár 10 emberrel vagy sokkal többel is vannak együtt és kitudja:S

sejtetükh nem barátnőt keresel, mert ezzel a leírással nem is találnál...süt belőle az, hogy te nem vagy oké magadddal, és ez a lehető legrosszabb. szedd össze magad, legyél férfi, és lesz párod.


20 L

2010. márc. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
A prostik tárgyként kezelnek minden férfit, mégpedig pénzszerzési tárgyként. Embereld meg magad!Szokjál le róluk, mert így te sem tudsz érző szívű férfi lenni, akinek éppen úgy jár a romantika, a másik nem iránti megbecsülés érzése. Még fiatal vagy kipróbáltad a prostik világát, de az igazi szerelem és párkapcsolat merőben eltér ettől az érzéstől.
2010. márc. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
nem vagy gáz, csak kicsit ciki. nincs önbizalmad, amin tudnál változtatni. járj el többet szórakozni, ismerkedni. járj konditerembe. beszélgess sokat. hát a prostikat meg szerintem felejtsd el. ott nem tanulhatsz meg semmit az ágyban. de ha van egy értelmes nő az életedben, vagy kettő, vagy több, akkor azok "belevisznek" az igazi sexbe. biztosan te is jó lennél, csak még nem volt rá "igazán" alkalmad, hogy kipróbáld magad, hogy odafigyeljenek rád. én biztosan nem mennék a helyedben többet prostikhoz. hanem járj több helyre ismerkedni, beszélgetni. kérj segítséget a barátaidtól. vagy menj pszihológushoz. hidd el, segíteni fog. tapasztalat.... :) L/28
2010. márc. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
hát....ciki. ez a legjobb szó. és nemcsak a prostik miatt.
2010. márc. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:

Én nem járnék olyannal, akinek csak prostikkal volt szexuális kapcsolata.

Ezek szerint gőzöd nincs az érzelmes szexről, és valszeg, ha szerelmes lennél, akkor is elvárnád a lánytól, hogy olyan dolgokat tegyen meg, amiket egy prosti simán...

persze lehet, hogy félreismerlek, de az én erkölcsi normáimmal ez nem összeegyeztethető

23L

2010. márc. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim válasza:
aztmondja egy régi dakota mondás, hogy ha fogod a farkadat és egy kalapáccsal ráversz, hirtelen izmos leszel és bátor...tapadni fognak a csajok...:)
2010. márc. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Szerintem eddz valamennyit és egyél többet, szedj felpár kilót és megjön az önbizalmad.
2010. márc. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Lúzer vagy barátom, nem kertelek. Mindenki saját magának alakitja ki az imidzsét.
2010. márc. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Megfigyeltétek már, hogy mint ha valamiféle probléma lenne azzal, aki vékony. Mi a probléma azzal, ha egy férfi vékony?

Akkor mi van? Nem tudja megvédeni a barátnőjét? Kitől?

Van btk is a világon, ha valaki megverne annak nagyon súlyos következményei lennének( pl büntetőeljárás)

Nem minden lány van oda a verekedjünk és az erősebb kané leszek baromságért, mert nem állatok vagyunk, hogy az erősebb kutya b@aszon. Ráadásul aki most gizda az pl 60 évesen is gizda lesz vagy normál súlyú nem pedig zsírgép.

A környezetemben rengeteg házaspár van ahol a pali mondjuk normál súlyú volt aztán 60 évesen meg 100-120-150 kg a feleség pedig siránkozik, hogy elhízott a férje, na ilyen nem fordul elő egy gizdával.

Ez nem állatvilág, gyenge-erős. 2010 van emberek.

2010. márc. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

"""nem vagyok izmos, nagyon vékony vagyok, ráadásul verekedni sem tudok, udvarias és félénk vagyok"""


Kisebbségi komplexusod van, úgy érzed, te kevesebbet érsz a többi férfitársadtól, mert(szerinted!!) ők tökősebek, izmosabbak, vagányabbak, erősebbek mint Te. Nekik jut nő, neked pedig nem, szóval prosti. Több önbecsülés kellene.

Talán nem lennél félénk. Verekedni meg nem kell ez nem a sarki kocsma ahol a Rozika a főnyeremény és ráhajtanak az erőemberek, aki pedig nem erős azt pofán b@sszák.

Értelmesebb helyeken kellene keresgélned egy értelmesebb hölgyet, akinek nem az testi erő dominál, hanem mondjuk a személyiséged. Ez nem ketrecharc, hanem udvarlás. A legtöbb esetben úgyis csak keménykedés megy, de tényleges agyonverés nem. Különben meg aki keménykedik a testi erejével az valószínűleg híján van az iq-nak, mert másképpen nem tudja érvényesíteni az akaratát. Vajon majd a gyerekeit meg a feleségét is pofán b@ssza ha nem tetszik valami? Elgondolkodtató.

2010. márc. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!