Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányok! A lentiek apján mi a...

Lányok! A lentiek apján mi a véleményetek rólam?

Figyelt kérdés

Minek tartottok? Gusztustalannak, cikinek, taszítónak vagy minek?

"Jelemzőim":

edig kizárólag prostikkal voltam (9el)

rossz vagyok a szexben

nem vagyok izmos, nagyon vékony vagyok, ráadásul verekedni sem tudok

udvarias és félénk vagyok

annak elenére, h prostikhoz járok romantikus vagyok

Ezek alapján mi a véleményetek rólam?

Ne értsefélre senki, nem barátnőt keresek, csak érdekel a véleményetek.

20f


2010. márc. 26. 09:26
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Ráadásul belegondolt már valaki ebbe a baromságba: Mindig az erősebb kutya b@szik. az emberekre vonatkoztatva.


Nos mindenkinél van jobb és erősebb a lányoknak pedig genetikailag mindig az erősebb hím kell, ezek szerint nem hűségesek hanem az elvet valóak szerint minden nő ribanc.

Látott már valaki hűséges szuka kutyát, aki egész életében csak egy kan kutyával párosodik akit "szeret"

Lehet most X az erős, de majd jön Y és az erősebb a csaj meg oda lesz érte és a következőért is stb.

Ez az elv úgy baromság ahogy van. Nem lenének akkor házasságok meg nem lenne hűség,tisztelet,szeretett sem.

Szóval ez az elv baromság.

2010. márc. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Nem vagy normális.
2010. márc. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim válasza:
szerintem tökéletesen jellemezted most magad,ebben a sorrendben
2010. márc. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

15:11es


szóval szerinted az emberek manapság nem állatiasodnak el (vagy visza)?


mondod ezt egy olyan korban amikor 12-13 évesek kezdenek el k.efélni csak azért mert ez a menő...

amikor azért hagynak el embereket mert a másiknak több pénzze van...

vagy egyesek csak azért nem tudnak párt találni mert csúnyábbak mint a "jobbak"?


olyanokkal meg ne gyere hogy hűség, szeretet, meg hogy nem lenne házasság... ép manapság csökken a válások száma...

vajon miért?

2010. márc. 28. 19:29
 15/32 anonim ***** válasza:

14:42

Ezzel nem értek egyet, szerintem a testi erő is ugyanúgy fontos, mint a lelki és a szellemi. 2010ben méginkább, mivel mindenki eltunyul.

2010. márc. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Azért csökken a válások száma, mert nem divatozni kellene( menő csaj, menő pasi) hanem talán szerelemből kellene választani nem pedig érdekből ill. menőzésből.

Akikről te beszélsz azok a ribancok, számító kis kurv@k, azért van az, hogy elhagyja azért a másikat, mert nincs lóvé. Érdekes pl, hogy mindenkinek a "jobbak" kellenek, de hogy az milyen ember valójában azt senki sem érdekel, hiszen ha "jó pasi" vagy "alfa nőstény" akkor már felruházzák az emberek jó tulajdonságokkal is, hisz a kinézete alapján ő a menő. Na az ilyenek megérdemlik a válást. Hangsúlyoznám, nem mindenki számító és ribanc.

Talán a normális, szerény, visszahúzódó lányok és fiúk közül kellene választani, mert ha valaki nagy arcnak tartja magát könnyen pofára eshet amikor elhagyják, elválnak tőle. Megérdemlik.


Ha pedig valakinek a testi erő számít az nem érdemel jobbat, mint egy brutális férjet aki őt is agyba főbe veri. Zaklatja és pokollá teszi az életét. Nem minden az izmozás. Ez a primitív szar emberek nézete. Nincs esze, hogy kulturáltan meggyőze a másik felet, akkor jön, hogy ő izmos. Ki nem szarja le. Menjen akkor tenyészbikának, ott menőzhet, különben meg aki karddal él kard által vész el. Nehogy őt is pofán b@ssza valaki egyszer meg a nőjét is a kurv@ nagy menőzéssel.


Nem a 12-13 éves kis ribiket kell alapul venni. Nem mindegyik olyan, csak aki nem "menő" azt le sem sz@arják a kortársai, mert nem látnak a menőzéstől.

2010. márc. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

20.42-es!


Valahol igazad van, de egy vékony ember miből gondolod, hogy gyenge is? Ki szerint? Attól még erős, mert nincsenek rajta kilók. A testi erő( mindenki eltunyul) azon kivül, hogy egyesek szerint jól néz ki még mi a funkciója?

Megver valakit? Vagy miért izmos az esztétikai kérdéseken kivül? Ha meg nem izmos csak 90 kg az nem automatikusan erősebb is mint egy 60 kg.os.

Verekedni meg nem kell, nem kr.e 158-ban élünk.

Ajánlom olvasgatni a büntetőeljárást! Nagyon könnyű valakit tönkre vágni emberileg/ érzelmileg/ szakmailag a büntetőeljárás segítségével. Ha valaki verekszik annak nagyon súlyos következményei lesznek. Nem egy ember üldögél a sitten emiatt. pl az a bokszoló gyerek mit ér a nagy erejével aki megölte azt a másik gyereket?

Lennél a bokszoló helyében most? Nem hinném. Na ezért kár volt játszani a fasza gyereket, remélem a sitten is kemény legény lesz. A rendőrők meg nem foglalkoznak vele baromság, mert ez csak max az utcai támadásokra igaz, de ha a suliban, diszkóban megvernek pl se perc alatt ki lehet deríteni ki az illető aztán majd meglátjuk milyen kemény. Honnan tudod, hogy aki kis gyengének látszik valójában kicsoda? Milyen kapcsolatai vannak?

Egyébként is 20 év felett( művelt emberek között, nem 8 általános!!) nem divat verekedni.

Mondjuk nekem édes mindegy, ki hogy teszi tönkre az életét, de nem mindenki hagyja annyiban ha megverik.

Haverokkal meg ne jöjjön senki, mert csoportosan elkövetett súlyos testi sértésért még többet kapnak.

2010. márc. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Egyébként aki keménykedik főleg a középiskolás menő arcok, vajon van fogalmuk milyen az előzetes? Voltak már fogdában?

Láttam én már 2 méteres 120 kg-os kemény gyereket aki úgy sírt az előzetesben mint egy kislány. A kommandósokkal szemben is majdnem összeszarta magát. Szánalmas volt a nagydarab izomember, vajon akkor miért nem volt kemény???

Mindenkit meg lehet törni!!!!!!!!!!

2010. márc. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Azért csökken a válások száma----nő a válások száma.


ma 8:45-ös voltam!

2010. márc. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

"...de ha a suliban, diszkóban megvernek..."


és gondolj bele hány lány járna egy olyan sráccal, kit a suliban, diszkóban megvernek?

2010. márc. 29. 19:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!