Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért tartanak beképzeltnek?

Miért tartanak beképzeltnek?

Figyelt kérdés

Pont, hogy önbizalomhiányos vagyok, de tényleg rettenetesen. Ha kimegyek a házból mindig másokat figyelek, figyelnek-e engem, tetszem-e nekik, vagy esetleg rossz véleménnyel vannak-e rólam. Problémás számomra idegenekkel beszélgetni is stb...

Mégis ismerősök, ismeretlenek úgy vélekednek rólam, hogy beképzelt vagyok, külső, viselkedés és beszéd alapján is...

Ez hogyan lehetséges?

(Nem zavarna, de már a közvetlen családom, barátaim is sokszor megszólják, én meg csak nézek értetlenül...)

Ha beszélgetek olyannal, aki már ezt szóvá tette, mindig eszembe jut, próbálok kedvesen, tisztelettel beszélni velük, ilyenkor mégrosszabb a helyzet.


2016. jan. 27. 05:09
 1/3 anonim válasza:

Ugyan ez a helyzet velem is.

Találj egy olyan dolgot ami lenyugtat és azután próbálj emberek közé menni.

2016. jan. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Neked mi segít?
2016. jan. 28. 10:29
 3/3 anonim válasza:

En is ilyen helyzetben vagyok

Sokszor megbantok embereket a szarkazmusommal, vagy a tulzott szokimondasommal.

Anyummal eppen ma vitatkoztunk, mert szerinte rideg, erzeketlen es neha paraszt vagyok.

Pedig ez nem igaz, csak nem mutatom ki az erzelmeim, mikor a korhazban gyakorlaton latom, hogy valaki szenved, kepes vagyok kimenni es sirni, mikor senki sem lat.

Es ugyan ugy figyelem, hogy az utcan figyelneke az emberek stb...

20 F

2016. febr. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!