Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Nagyon csúnya...

Mit tegyek? Nagyon csúnya vagyok:S

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és még nem volt pasim:( de irtózatosan csúnya vagyok:( volt már fiú, aki mondta, h szép vagyok, de csak msn-n beszéltem azzal és kép alapján mondta...meg volt még egy fiú, aki mondta, de ő nem számít, mert csak olyan volt a helyzet, h mondania kellett:Dde olyan se volt még, h vki járni akart velem és én hajtottam el tehát nem ezért nincs pasim...se smink se semmi sem segít:(

nagy az állam és görbe az orrom:S...főleg ezek azok, amik elcsúnyítanak:(...

mit tegyek?

köszi a válaszokat:)légyszi csak normális válaszokat írjatok:)


2010. márc. 30. 15:50
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
75%
Majd ha valakivel szerelmesek lesztek egymásba, rájössz, hogy tök mindegy hogy nézel ki x)
2010. márc. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim válasza:

nem tudom, plasztikai műtét?!

lehet, hogy valakinek ez tetszik, megtalálod majd te is azt, akit szerethetsz, és ő is téged.

15 évesen még nem kell kétségbe esni ,hogy nincsen pasid!

2010. márc. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim válasza:
50%
A külsődön nem tudsz változtatni(max műtéttel), így csak azt tudom javasolni, hogy örülj annak ami van és fogadd el magad. Hidd el, amíg nem szereted önmagad, mások sem fognak szeretni. Köpködöd és lenézed saját magad és ez kivetül a körülötted lévő emberekre is és ők is így néznek rád. Legyen önbizalmad, mosolyogj, légy kedves az emberekkel, itt a tavasz, a változás évszaka, változz te is:)Sok sikert!:)
2010. márc. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
69%
hiddel, énse vagyok a világ szép, sőt... többen mondják, hogy rusnya meg hogy undoritó vagyok... és nézd meg, nekem is van barátom. :) soha ne addfel
2010. márc. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
20%
Hát figyu tényleg nagyon ronda vagy ne bánkódjál, cirkuszi látványosságként még mindig futhatsz be karriert.
2010. márc. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:

Ha ezeken nem tudsz változtatni, próbálj máson! Pl menj el fodrászhoz, hordj divatos ruhákat, fesd ki magad..

Amúgy az is lehet, hogy csak te tartod magad csúnyának.

Van egy oszt.társam, iszonyatosan nagy és görbe orra van, mégis van pasija. Hidd el, nem az a lényeg, hogy milyen az orrod meg mekkora az állad! Az összhatás számít!

Amikor tükörbe nézel, próbáld az előnyeidet észrevenni, sorold fel azt, ami szép benned!

De amúgy egyáltalán nem gáz, ha 15 évesen nem volt még pasid, nekem pl 17 évesen volt az első.

2010. márc. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
90%
Nyugizzál!Nekem van olyan ismerősöm,aki egyáltalán nem "gáz",de az anyja!!! Állandóan b@sztatja,hogy csúnya,így semmi önbecsülése szegénynek! No az rosszabb!
2010. márc. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
25%

Puncid van nem?Akkor olyan nagy gond nincs, csak a keret más, de hát ez van, mindenki másmilyen.Mondjuk csináltathatsz plasztikai műtétet, kb. 10-20millióból tuti hogy meg van.

Meg persze az is lehet hogy csak te tartod rondának magad.Mindenki szép valakinek ezt ne felejtsd el, ronda ember nincs!

2010. márc. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim válasza:

Szerintem az,hogy 15 évesen még nem volt pasid,az nem gáz.

mindenkinek vannak hibái,senki sem tökéletes,úgyhogy emiatt feleslegesen parázol.ilyesmi miatt nem kell aggódni.

A fiúzást meg nem kell erőltetni,lesz majd neked is párod,akinek majd te leszel a legszebb :)

2010. márc. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:

Egyébként nekem is béna az orrom és nekem is nagy az állam..mégsem tartom magam csúnyának(csak smink nélkül reggel és béna hajjal...)sminkelj.

Szuperül lehet sminkkel kiküszöbölni az arc hibáit,rengetreg árnyékolási technika van az alapozásnál..többféle színben érdemes alapozót,púdert és pirosítót venni...Írj privit ha érdekel!

2010. márc. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!