Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Felem magamtol! Mit csinaljak?

Felem magamtol! Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
15 eves lany vagyok es szinte mar az osszes szulo panaszkodott rolam az iskolaba,mert ha epp az o gyerekevel baratkozok romlanak az atlagai.Nem vagyok a legjobb tanulo a suliba de nm fogok megbukni 3-mas 4-gyes tanulo vagyok es nm veszem az osztalytarsaimra hogy ne tanuljanak megis rosszabbak lesznek a jegyeik.Mar tobbszor volt az,hogy egyszercsak az egesz osztaly megutalt es nm voltak barataim.Depresszios vagyok es nm merek senkivel beszelni ez miatt.Emelett apam is egyfolytaban piszkal. Bocsi az ekezetert. Lecci segitsetek 😞😞
2016. febr. 17. 16:27
 1/3 A kérdező kommentje:
Felek* bocsi siettem
2016. febr. 17. 16:29
 2/3 anonim ***** válasza:

osztályfőnöktől nem lehet segítséget kérni? nálunk is volt hasonló eset és ott a sarkára állt az ofő és azt mondta, márpedig az osztályában senki nem fog senkit piszkálni, senki sem fog szorongva iskolába menni... nem tudom mit tett a háttérben, de minden megjavult és a lány is jól érezte magát, és a leghelyesebb fiú kezdett neki "udvarolni", vörös rózsa nőnapkor, stb.

Jó fej az ofő?

Apukádnak mi a problémája (veled vagy magával)?

2016. febr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nekunk sajnos nincs ilyen jofej osztalyfonokunk😞ofoi orat is csak akkor tartunk ha valami lesz pl diaknap,farsang stb erre keszulunk de sose beszeljuk meg,hogy mivan.ha nincs semmi akkor is kihasznalja azt az idot es inkabb matekot gyakorolunk(matek tanar)egyszer meg regebben volt olyan,hogy volt egy lany mindenkinek olyanokat irogatott,mondott amivel tudja a masik onbizalmat rombolni aztan osszefogtunk megmondtuk es megmutattuk az ofonek mit ir nekunk es nm is beszelt vele meg kb o volt ideges miert arulkodunk mert azt monda,hogy o ezzel nm tud mit csinalni aztan azota ezt csinalja de rajottunk sose fogja abbahagyni es mar nm foglalkozunk vele.

Apam meg egy idegbeteg allat ok nelkul uvoltozik mindenkivel😐

2016. febr. 17. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!