Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert nem mukodik mostanaba...

Miert nem mukodik mostanaba az emberek kozt a baratsag?

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Működik. MostanábaN is. Nekem működik. Ha neked nem, akkor ne általánosítsd az emberiségre.
2010. márc. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
koszi a gyors es ertelmes valaszt
2010. márc. 31. 14:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyre nagyobb az irigység. Ahol ez nincs jelen, azt nagyon meg kell becsülni!!!
2010. márc. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert unalmasak. Pl én sokkal jobban szeretek egy filmet mint néhány embert. De komolyan, több érzelmet táplálok egy tök jó film iránt mint egy ember iránt. Amúgy meg a barátság eléggé relatív.
2010. márc. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Az első vagyok. Milyen választ vártál ilyen kérdésre? Hülyeséget kérdeztél, lásd be.
2010. márc. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség egyáltalán kedves válaszoló! Szerintem sem nagyon működik, mégpedig azért nem mert a legtöbb barátot a bulik meg a pia tartja össze. de mire kijózanodnak szereznek új "barátokat". tisztelet a kivételnek. én szerencsés vagyok mert egy olyan társaságba keveredtem, ahol nem a féktelen bulik, drog, cigi a fő téma és nem ez tart össze minket. de ezzel sajnos nagyon ritkának számítunk.
2010. márc. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor te is rossz társaságban vagy. Ezek nem barátok. Keress igazi barátokat, és meg fogod találni őket, és fogod látni, hogy működik. Nincs olyan, hogy "mostanába", még olyan sem, hogy mostanában, mert mindig volt, aki talált igaz barátokat, és volt, aki nem, és ennek semmi köze a korokhoz, azért mondtam, hogy hülyeség. Azért, mert valaki nem talál barátokat magának, nem mondhatja, hogy mostanában nem működik, mert működik. Csak persze tenni kell érte, sokat, és ehhez nem mindenkinek van kedve.
2010. márc. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, tehát nem te vagy rossz társaságban, hanem mindenki, aki hamis barátokat keres. AZ olyan társaságot, amit a buli meg a pia tart össze, nem nevezném barátságnak, sem ma, sem ötven, sem hatszáz éve nem voltak ezek barátok, csak bulitársak. Aki ezeket összekeveri, az rossz helyen van. Ez kb. olyan, mint ha valaki folyton Babettán utazna, és arra panaszkodna, hogy mostanában nem működik a villamosközlekedés. Dehogynem működik, csak nem arra szállt fel. Az általánosítás sosem jogos.
2010. márc. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért nem működik,mert az emberek elfelejtik,hogy a barátság egy adok kapok dolog is.A mai időkben mindenki csak a maga érdekeivel foglalkozik,senki mással,és képesek mindenkin végigtarolni,és ha az ő érdekeik útbakerül a barátjával,akkor áttapos rajta.Önzőek,irigyek és szánalmasak.


Szerintem egy barátnak a másik sikerének is örülnie kell,és én örülök is,ha pl. végre jó jegyet kap egy neki nehéz tantárgyból,még ha én rosszabbat kapok is.(pedig maximalista vagyok,és alapjában véve én is szoktam irigy lenni.)DE...ekkor rájövök,hogy ő az én barátom,legjobb baráto,és Ő is örülne az én sikeremnek,ha fordítva lenne.A barátaink mindig mögöttünk állnak,és segítenek ha tudnak.


Remélem neked is hamarosan megváltozik a véleményed erről.

2010. ápr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"A mai időkben mindenki csak a maga érdekeivel foglalkozik,senki mással"

Én például itt válaszolgatok a GYIK-on, és már egy csomó embernek segítettem. Viszont utálom a hülye általánosításokat.

2010. ápr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!