Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan győzzem le ezt az érzést?

Hogyan győzzem le ezt az érzést?

Figyelt kérdés
Arról már letettem,hogy öngyilkos legyek mivel rájöttem semmi értelme önbántalmazást nem követek el. Csak mostanában olyan sok rossz dolog ért,hogy folyamatosan csak sírok,nincs életkedvem.Persze próbálkozok minden apró kicsi életörömbe belekapaszkodni meg is egy ideig azt mutatni a külvilág felé,hogy minden rendben van de utána összetörök újra és újra.Legtöbbször éjszak sírok mivel akkor nem lát senki.Szakembernél már jártam de semmit nem változott a kedvem.Inkább rosszabb lett probálom az élet napos oldalát nézni de nem igazán megy.Kikészültem a gondjaimtól.Tudom erősnek kéne lennem és nem föl adni felállni de nekem ez nem megy.
2016. febr. 28. 20:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Hoppá rossz helyre írtam a kérdést nem ide akartam nézéttek el nekem.!Nem tudom visszacsinálni.
2016. febr. 28. 20:00
 2/5 anonim ***** válasza:
Hm hasonló nekem is. De neked mi okozta?
2016. febr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ebből nehéz megállapítani, hogy mi a problémád/problémáid.

Akkor könnyebben tudnák segíteni, ha tudnám.

De azzal nyílvánvalóan gond van, hogy magad a szorítod az érzéseid. Ezért törsz ki mindig sírásban.

Ki kell adni magadból, ami benned van. Kellene egy megbízható személy, aki melletted áll és segít.

A szakembert se hagyd ott kérlek. Őszintén mondd el a gondjaid.

Ne add fel! Ne mondj le magadról! Remélem jobban leszel!

2016. febr. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem találnod kell valakit aki melletted van, támogat téged és akivel jól érzed magad.

Viszont érdekelne mi történt veled ami miatt így érzed magad

2016. febr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Valószínűleg egy szakember tud a problémáidon a legnagyobb mértékben segíteni. Ha megkérdezhetem, milyen típusú szakembernél voltál, pszichológusnál? Ha igen, akkor ő mit javasolt, ami végül mégsem vált be?
2016. febr. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!