Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy győzzem le ezt az érzést?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem le ezt az érzést? Mi lehet ennek az oka hogy ezt érzem?

Figyelt kérdés
Nem tudok megbízni a páromba, 7.éve vagyunk együtt van egy kislányunk aki 2 éves, eddig soha nem adott okot féltékenységre ahogy most sem ,viszont van egy csaj aki a barátnőm lánya 17 éves és rá van kattanva a páromra, és írkál neki facebookon, persze a párom rögtön megmutatta és együtt olvastuk miket ír ,de arra kért a párom hogy csináljak úgy mintha nem tudnék semmiről ,de nagyon nehéz ezt kibírni pláne hogy szinte nap mint nap jönnek hozzánk, és a párom meg bolondítja hülyéskedik vele,nem tudom magamba ezt az érzést leküzdeni ,de egyáltalán nem bízom benne ,pedig nagyon szeretnék ,de belegondolva abba is hogy én vagyok neki az első és egyetlen nő akivel volt, nem tudom mit gondoljak.Mit tehetnék ez ellen az érzés ellen nagyon rossz ez így ! Mit tudnátok tanácsolni?
2014. febr. 19. 13:28
 1/5 egytüneményvagyok ***** válasza:
szerintem ne mutasd ki a féltékenységedet. bár azt sem tartom normálisnak, hogy a párod meg egy 17 éves lánnyal parolázik poénból. szerintem mondd meg neki hogy beszéljen a csajjal és mondja meg neki, hogy ne irkáljon neki, stb, mert nem akar semmit.
2014. febr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
leírta neki de a csaj csak írkál meg a párom is ugy hogy ezért nem tudom hogy a hátam mögött meg nem e kavarnak valamit
2014. febr. 19. 13:32
 3/5 egytüneményvagyok ***** válasza:
hát ez az amit énse értek. a párod biztos élvezi a helyzetet. más kérdés, hogy komolyan is tudná-e gondolni. csak nem értem miért nincs tekintettel rád, hisz tudja, hogy neked ez rossz. beszélgess el vele komolyan a kérdésről.
2014. febr. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki de azt mondta bízzak benne mert minket szeret nem érné meg neki meg ilyenek ennek ellenére még is gyomorgörcsöm van ha a csaj idejön legszívesebben megcibálnám de hát én "nem tudok semmiről"
2014. febr. 19. 13:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy zavar a dolog, és kérd meg, hogy zárja le! Mondd, hogy köszönöd, hogy megmutatta, nem a hátad mögött csinálta, de túlzásba esett, és már sok, és a csajnak sem jó, ha hülyítik! Ha ebbe belemegy, kicsivel később (pár nap/hét után) kérd meg spontán, hogy mutassa meg, mit is beszéltek pontosan, hogy sikerült lezárni a dolgot, és akkor láthatod, hogy tényleg lezárta-e! Így Te magad is megnyugodhatsz.
2014. febr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!