Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez mitől lehet és mit lehet...

Ez mitől lehet és mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
Én fiú vagyok és van egy lány, akivel a kapcsolatunk teljesen baráti, régen máshogy hittem, de kiderült már többször, hogy teljesen barátilag tekintek rá és ő is rám. Jól elvoltunk együtt, meló után mindig együtt kapcsoltuk ki magunkat számítógépen keresztül, mert nem laktunk közel. Ez így ment egy jó ideig és jó is volt, hogy amikor hazajöttem a melóból, akkor nem kellett egyedül lennem és ketten csináltunk dolgokat. Sokszor már túl sok időt is töltöttünk együtt, már fárasztó volt, de amikor menni akart, vagy ott akart hagyni tök rossz érzésem lett mindig, én sem tudom miért, hiszen olyankor már én is lefáradtam és csináltam volna mást. Sokszor, amikor 3-4 óra után mentünk mindketten a saját dolgunkra, akkor jól esett egy kicsit kifújni magam egyedül, de amikor belegondoltam, hogy ő biztos még mindig csinál valamit nélkülem rossz érzésem lett, még mindig nem tudom miért. Most pedig másfél év után kitalálta, hogy ez neki sok és jobb lenne, ha csak napi 1-2 órát foglalkoznánk egymással, amitől most nagyon rossz kedvem lett. Megértem, hogy miért és hogy így lenne a jobb, de valamiért nagyon rossz nekem és még mindig nem értem miért. Ha szeretném úgy, mint egy nőt, vagy valahogy hasonlóan, akkor megérteném, de még erről sincs szó. Mitől van ez és miért reagálok így ezekre a helyzetekre? Ha valaki le tudná írni, annak nagyon megköszönném, mert már én sem értem magam.

2016. febr. 29. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem társfüggőség amiben szenvedsz. Még akkor is ha nem alkottok egy párt. Hozzaszoktal hogy mindig van vkihez szólni, nem vagy egyedül. De meg kellene próbalnod egyedül is elvezetessé tenni a szabadidődet.a jó kedved, jó közérzeted ne függjön más emberektől.
2016. márc. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, meg szoktam egyedül is lenni, de azért tényleg jó, ha van kihez szólni, vagy van kivel csinálni valamit.
2016. márc. 1. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!