Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi tudna segíteni a meg nem...

Mi tudna segíteni a meg nem szünő üresség ellen?

Figyelt kérdés

Úgy érzem semmi sem ad okot arra hogy jól érezzem magam. Kezdek beleunni mindenbe. Semmi nem szokott manapság boldoggá tenni csak a nyilván a családom és a barátaim. De valami hiányzik. Amikre vágyom nagyon az az utazás. Erre rengeteg pénz kell ami sajnos felejtős. Ezen kívül színészkedés ami boldoggá tenne, a színpadon szerepelni, létezni. Suli miatt erre még 2 évet várhatok, akkor érettségizem és utána foglalkoznék ezzel. Nyilván vannak színjátszó körök de sajna túl beszari vagyok jelentkezni és azt sem tudom hogy lehet-e egyáltalán. Ami legjobban boldoggá tenne az a közhelyes szerelem. Sosem voltam részese annak az érzésnek amikor szeret és viszont szeretnek. Sajnos hónapokkal ezelőtt nagyon nagyot csalódtam. A hibás mondjuk én voltam. Én kerestem őt, én zúgtam bele. Próbálom elengedni de nagyon nehéz így mások felé nyitni. Nem tudom mi lesz velem. Jelenleg ami feldob tényleg a barátaim, a családom, ha ehetek egy jót meg a piálás. Pedig szeretnék ÉLNI. Habzsolni az életet.

18/L


2016. márc. 4. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy aza 2 év hamar elfog telni és utánna azt csinálhatod amit szeretnél

18/f

2016. márc. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Na, utolsó előtti-előtti mondatban felsejlik a válasz! Lógj a barátokkal, egyél velük, piálj velük (mértékkel of course)


Tudnék mást is javasolni, de kivételesen ne legyünk huncutok ;)

2016. márc. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert mi szépet akarnál neki javasolni?
2016. márc. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!