Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 23F most csinálom a C+E...

23F most csinálom a C+E kategóriát, félek hogy ez nekem még nagy lesz, szerintetek honnan érzi az emberi hogy van benne annyi felelőség hogy egy ilyen szakmát válaljon?

Figyelt kérdés

2016. márc. 6. 20:27
 1/7 szántóvető ***** válasza:
megcsinálod,elmész 12T-sra melózni,szerzel rutint,megnő az önbizalmad majd később bevállalod a szerelvényt is.
2016. márc. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szűk 1 éve van meg a jogsim. Én is úgy kezdtem, mint ahogy az előttem szóló is írja.

EGy 12 tonnás MAN forgózsámolyos póttal a gépem. Felvettek volna máshova is nyergesre, de inkább ennél maradtam. Rutin szerzésnek nagyon jó és ahogy hallottam (és láttam) nem hátrány az sem, ha nem csinálom össze magam, amikor egy ilyen pótot kell rámpára állítani. :)

35F

2016. márc. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értem köszi a tanácsot
2016. márc. 7. 12:09
 4/7 anonim ***** válasza:

kezdheted kicsiben, de semmi értelme... Ugyan úgy új lesz, ugyan úgy széles lesz az autó, ugyan úgy tanulni kell a légféket, főleg ha még pótosod is lenne még kicsin is.


Szóval tingli tanglizatsz, de nem sok értelme van, mert ha úgy is újat kell tanulni, akkor már érdemesebb a nagyobbat, nem fogod gyorsabban megtanulni ezt vagy azt.


Az első pár hét/hónap mindenkinek olyan nyögvenyelős, de ne a nagy autótól félj, inkább az utaktól. Az autópályáktól, ahol az idióta sofőrök verik a kormányt ha 80-al mész és nem 85 el, mert hogy így majd nem érnek oda a lerakóra (really?!), az olaszoktól akik mennek amerre látnak, a svájci rendőröktől akik egy fingás miatt 300 euróval büntetnek, a simlis parkolós kamionosoktól stb...


De ne xarj már be öreg, fiatal vagy, vakmerő, és még úgy esel hogy ne sérülj meg (ha érted... :D ), jók a reflexeid, gyorsabban tanulsz. Ne picsogj és nyomjad, mert ha nyerni akarsz akkor nagyban kell játszani. Biciklivel is el lehet ütni embereket ha nem figyelsz...

2016. márc. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm :)
2016. márc. 8. 11:36
 6/7 anonim ***** válasza:
de amúgy ha megnyugtat, én is megkérdeztem magamban még a vezető-tanulási idő alatt, hogy "tényleg akarom én ezt? Olyan nehéz, és jaj" de hát minden kezdet nehéz... A repülőgép pilóták is betanulnak 1x ;)
2016. márc. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen? :))
2016. márc. 8. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!