Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok egy ilyen 16...

Mit gondoltok egy ilyen 16 éves lányról és szerintetek a környezete hogyan fogadja el?

Figyelt kérdés

Szeret zenét hallgatni, olvasni, beszélgetni, barátokkal lenni, nevetni, kirándulni, turázni, szorakozni és néha még a tanulni is. Ha beszél egy fiúval, nem az az elso gondolata,hogy "jaj de jól néz ki" vagy az ellentéte, hanem "milyen jó a humora", "milyen kedves" stb...

Utálja azokat akik a kinézetüknek,a vásárlásnak élnek, azokat akik értelmetlenül kinevetnek, kicsufolnakmásokat és azon törik a fejüket milyen ruhát vegyenek fel holnap,azokat akik nem tudják értékelni a természetes szépséget és akik "bevakolják" magukat, azt gondolva, hogy szebbek lesznek(lehet, hogy jól gondolják, de o akkor sem szereti).Utálja amikor valakinek ezt mondják" jó az új .....(ruhád)" és közben azt gondolják, hogy ez hogy tud ilyen szörnyuséget felvenni. Szegény ember pedig boldog, hogy megdicsérték és ezutánboldogabban hordja,anélkül, hogy tudná az igazságot. Ez hazugság. Nem szereti az igazságtalanságot.


2010. ápr. 3. 21:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
73%
Azt, hogy tökéletesnek hiszed magad :D
2010. ápr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Nos ez mind szép és jó, de hol van a negatív oldala ennek a lánynak? ...

Akarsz beszélgetni?(msn-en) Ha igen, írd meg privátban a címed.

2010. ápr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, vajon kiről lehet szó...


Kipróbálok vmit:


Azt gondolom erről a lányról, hogy emberileg nincs vele semmi baj. Vsizont túlérzékeny, ezért sokat sír, ha nem látják. Úgy érzi nem veszik komolyan (lehet, hogy így is van, nemtom). Senkinek sem akar rosszat, ezért hajlamos mindenféle szívességegeket tenni másoknak, ami miatt sokan ki is használják. Nem tud igazán megsértődni senkire. Szereti az állatokat, kiáll azért amit helyesnek vél, de csak akkor emeli fel a hangját, ha nagyon muszáj, mert irtózik a konfliktus helyzetektől. A rend nem az erőssége, de őt ez nem zavarja. Sokat halogat, nagyon sokat és szinte mindent. Ja és valamilyen formában nagyon kreatív, de ő ezt úgyse ismerné el, mert szerény és nem tudja kezelni a bókokat :)


(Carl Gustav Jung, Isabel Briggs Myers és Katharine Cook Briggs ezt gondolják rólad... izé róla. Én meg egyetértek velük.)

2010. ápr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Nem szoktam sirni, nem vagyok érzékeny tipus, kimondom amit gondolok, mert utálom az igazságtalanságot.

Nem vagyok az az állatszerető tipus. Inkább csak nézni szeretem őket és nem nevelni. A rend tényleg nem az erősségem:$ és ez zavar!

2010. ápr. 3. 22:30
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Na, ez jó. Akkor játszunk ilyet.


Most én is írok egy alternatívát és majd kontrasztba állítjuk a kedves '22:05'-ös válaszoló leírásával.


Szóval, akár az is lehet, hogy:


Te, valójában egyfajta önigazolást keresve tetted fel ezt a kérdést, és bár lehet hogy van önbizalmad de szereted ha mások is elmondják hogy milyen csodálatos vagy meg hogy mennyire jó a gondolkodásmódod a mai fiatalokéhoz képest... stb. Hiszen számodra is egyértelmű hogy egy ilyen tulajdonságokkal rendelkező lányt a környezete nagyon szeret és nem hogy elfogadja, hanem a társaságát keresi. Nagyon jól tudod... ezért semmi értelme nincs a szöveggel kicsit ellentétben álló főkérdésnek, ami arra utal hogy valami negatív emberkéről lesz szó, akit a környezete nehezen visel. Egyszerűen szereted ha mások dicsérnek.(ez egyébként abból is következik, hogy egyetlen egy rossz tulajdonságot sem említettél meg.) Bár konkrétan nem írtad hogy rólad van szó, hiszen végig E/3-ban beszélsz a titokzatos lányról, valószínű hogy te vagy az. De mivel szeretted volna elkerülni hogy a fejedhez vágják hogy nagyképű vagy és elfogultan beszélsz magadról, inkább úgy írtad mintha másról írnál, ez kvázi azt is mutatja "helyén van az eszed", és ismered az embereket, jól tudod irányítani őket, és jól be is tudod csapni őket ha akarod. Szerénynek nem mondanálak mert akkor bizonyára legalább egy kis negatívumot megemlítettél volna, ami magyarázná azt, hogy felmerült benned a kérdés, vajon mennyire fogadja el ezt a környezeted.



... Na, hát mindez úgy íródott, hogy azt feltételeztem hogy annak a szövegnek amit leírtál, kb fele vagy még annyi sem igaz. (Míg a másik válaszoló a részedről teljes őszinteséget feltételezett.)

2010. ápr. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
A negativ oldala a lánynak: a kitartása nem a legerősebb, ezért néha rá kell szolni és akaratos
2010. ápr. 3. 22:42
 7/28 A kérdező kommentje:

A lányt a környezete nem fogadja el, legalábbis nem

tartja normáisnak, mert különbözik a többitől. Nem

találja az osztályban a helyét, a barátait máskörnyezetben találhatóak, messzebb tőle és a számuk se olyan nagy, mint ahogy képzeled. Könnyen összebarátkozik, de mikor rájönnek, hogy nem sok a közös akkor csak a szia-szia köszönés marad.

2010. ápr. 3. 22:50
 8/28 anonim válasza:
54%

Hátm kb. én is ilyennek gondolom magam(- : usta vagyok, mindent az utolsó pillanatra hagyok, akkor meg ki se látszok a teendőkből), de engem elég jól elfogadnak sőt...

Szerintem a jelenlegi környezeteddel(társaság) van a baj, 1-2 év, néhány 'elment' ember, és máshogy fognak viszonyulni hozzád.

2010. ápr. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Azért nem hagyok mindent az utolsó pillanatra! Néha a kitartásom meginog, de teszek ellene. És a lustaság is néha előfordul sajnos.
2010. ápr. 4. 07:50
 10/28 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy ilyen csajt:D
2010. ápr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!