Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok egy ilyen 16...

Mit gondoltok egy ilyen 16 éves lányról és szerintetek a környezete hogyan fogadja el?

Figyelt kérdés

Szeret zenét hallgatni, olvasni, beszélgetni, barátokkal lenni, nevetni, kirándulni, turázni, szorakozni és néha még a tanulni is. Ha beszél egy fiúval, nem az az elso gondolata,hogy "jaj de jól néz ki" vagy az ellentéte, hanem "milyen jó a humora", "milyen kedves" stb...

Utálja azokat akik a kinézetüknek,a vásárlásnak élnek, azokat akik értelmetlenül kinevetnek, kicsufolnakmásokat és azon törik a fejüket milyen ruhát vegyenek fel holnap,azokat akik nem tudják értékelni a természetes szépséget és akik "bevakolják" magukat, azt gondolva, hogy szebbek lesznek(lehet, hogy jól gondolják, de o akkor sem szereti).Utálja amikor valakinek ezt mondják" jó az új .....(ruhád)" és közben azt gondolják, hogy ez hogy tud ilyen szörnyuséget felvenni. Szegény ember pedig boldog, hogy megdicsérték és ezutánboldogabban hordja,anélkül, hogy tudná az igazságot. Ez hazugság. Nem szereti az igazságtalanságot.


2010. ápr. 3. 21:08
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
22:05 vagyok. Hát én ilyen kis naív vagyok, na. Majd legközelebb Dr. House módszerrel elemzek, az ráadásul sokkal egyszerűbb :) A másik lehetőség, hogy elkezdek emberekkel kommunikálni és úgy fejlesztem ezt a Jung dolgot magamban (és láthatólag van még mit tanulnom). Hááát... neeeeeem, én nem megyek emberek közé, inkább House :)
2010. ápr. 5. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

magamra ismertem! : DD

itt egy ember, aki olyan, mint en es pont 16/L =))

ez erdekes..

szijja ikerteso :)

2010. ápr. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
:D
2010. ápr. 8. 15:48
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Röviden, tömören és "igazságosan", avagy jobb néven őszintén válaszoljak? Te egy olyan lány lehestz, aki nagyon nagynak hiszi magát azzal, h neki ilyen tulajdonságai vannak és majd menőzik ezzel, hátha megdicsérik..El kell mondjam, h MINDEN 2. lány ilyen...Azt hiszed, h ezzel kitűnsz a tömegből. Pedig inkább nem különbözöl a többiektől, nem kitűnsz a NAGY tömegből, hanem egy kicsivel kisebb tömegben vagy EGY ember.

Nevezhetnélek egoistának, mert - a szerénységgel pont ellentétben - egoistásan csak annyit pötyögsz be, h lusta vagy és nem teljesen kitartó. Erre szoktam azt mondanai, h szánalmas egoista ^^

Lehet lepontozni, a véleményünket kérted, tessék, itt van.

20/L

2010. ápr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Nem csak ez a két rossz tulajdonságom van. Rengeteg olyan is van, amire nem vagyok büszke, de én arra voltam kiváncsi, hogy azokkal a tulajdonságokkal amiket leirtam mi az emberek véleménye. Nem irtam sehol, hogy ne lenne több. A negativ tulajdonságaim mellett amiket leirtam léteznek. Nem gondolom azt, hogy kitünk a tömegből, nekem is vannak ismerőseim, akik hasonló tulajdonsgokkal rendelkeznek, de a többség nagyon lenézi a környezetemben az ilyen embereket. Aki nem vizipipázik, nem jár discoba, nem minden héten más fiúval mutatkozik az szerintük nem normális, hanem visszahuzodó, idiota... stb
2010. ápr. 8. 21:42
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastam az egészet, és az utolsó hozzászólásodból valahogy nagyon úgy tűnik nekem hogy inkább te vagy az (vagy te is) aki lenézi a többieket.

Lenézed, mert szeret shoppingolni vagy mert discoba jár, vagy mert ezerrel pasizik és magasról tesz az olvasgatásra.

DE ha te lenézed őket, akkor milyen alapon várod hogy ők ne tegyék ugyanezt???


egy 16 éves lány aki szeret olvasni, rajzolni, tanulni és shoppingolni. (mert képzeld el, ilyen is van:D)

2010. ápr. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Én is szeretek vásárolni, de nem annak élek.

Soha nem néztem le senkit, inkább csak rosszul fogalmaztam, nem utálom őket, csak sajnálom inkább.

2010. ápr. 9. 08:55
 18/28 anonim ***** válasza:
0%
Jófej vagy:)Végre 1 művelt és normális ember.
2010. ápr. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sokat képzelsz magadról és mindenkiben a rosszat látod és kiosztod, miközben igazából veled van bajod. Nem akarsz ragaszkodni senkihez...
2010. ápr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:

Érettebb vagy az átlagnál, de vigyázz, nehogy ez rossz nyomot haggyon a személyiségeden!

Pl. a kevésbé érett szemléletűeket se nézd le, főleg ne utáld!

Ha kiközösítenek emiatt, azzal elsősorban ők veszítenek.


27/F

2010. ápr. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!