Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok egy ilyen 16...

Mit gondoltok egy ilyen 16 éves lányról és szerintetek a környezete hogyan fogadja el?

Figyelt kérdés

Szeret zenét hallgatni, olvasni, beszélgetni, barátokkal lenni, nevetni, kirándulni, turázni, szorakozni és néha még a tanulni is. Ha beszél egy fiúval, nem az az elso gondolata,hogy "jaj de jól néz ki" vagy az ellentéte, hanem "milyen jó a humora", "milyen kedves" stb...

Utálja azokat akik a kinézetüknek,a vásárlásnak élnek, azokat akik értelmetlenül kinevetnek, kicsufolnakmásokat és azon törik a fejüket milyen ruhát vegyenek fel holnap,azokat akik nem tudják értékelni a természetes szépséget és akik "bevakolják" magukat, azt gondolva, hogy szebbek lesznek(lehet, hogy jól gondolják, de o akkor sem szereti).Utálja amikor valakinek ezt mondják" jó az új .....(ruhád)" és közben azt gondolják, hogy ez hogy tud ilyen szörnyuséget felvenni. Szegény ember pedig boldog, hogy megdicsérték és ezutánboldogabban hordja,anélkül, hogy tudná az igazságot. Ez hazugság. Nem szereti az igazságtalanságot.


2010. ápr. 3. 21:08
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Nem utálom őket, csak sajnálom, hogy vannak olyan emberek, akik a fiatalságukat majdhogynem a testi vágyaiknak élik, azt kényeztetik.

Nem utálom az olyan embereket, akik azokkal a tulajdonságokkal rendelkeznek amiket a kérdés alatt leirtam, csak magát a tulajdonságot nem szeretem. Egy ember jó fej, kedves ilyen tulajdonságokkal is, csak sajnos az emberi értékeket kellene figyelembe vennünk elsősorban.

2010. ápr. 9. 18:04
 22/28 anonim ***** válasza:
És rossz tulajdonságod van?:S
2010. ápr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Mindent ki tudsz magyarázni??:S
2010. ápr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Van rossz tulajdonságom is nem is kevés és nagyon szeretném, ha nem lenne, de probálkozom javitani magam. Néha sok néha kevés sikerrel:(
2010. ápr. 9. 20:16
 25/28 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kicsit irigy vagy azokra a lányokra, akik shoppingolnak, vizipipáznak és pasiznak....ja meg discoba járnak. Egyrészt, mert csak ez a gondjuk, komolyabb gondjaik nincsenek, másrészt meg, azért mert mégiscsak ők vannak a középpontban, őket ismeri mindenki és őket szereti mindenki. Ami igazságtalan, hiszt te több vagy náluk (ezt ki merem jelenteni, mert már így is több gondolatod volt sztem, mint azoknak a lányoknak.)

Nem vagy te rossz ember, mindenki irigykedik, annyira kirívó, feltűnő jelenség sem lehetsz, egy teljesen normális tininek gondollak el, akinek megvannak a saját bajai, de ettől függetlenül vidáman tudja tölteni az idejét


20/L

2010. ápr. 10. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Ja és vízipipázni jó :P
2010. ápr. 10. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Én is vásárolok, szeretek is, de nem forog minden gondom körülötte. Nem vagyok irigy egy olyan dologra, amit nem szeretek: disco stb... Az olyan fiúk akik az olyan lányokra buknak, hát csak hajrá, mindenki magának választja meg, hogy ki tetszik neki és ez az élet rendje:)

Am a fiúzásra sem nem vagyok irigy, mert nem vagyok az a tipus, akinek a kinézet a legfontosabb. Egy kedves mosoly, egy jó vicc, segitőkézség sokkal töbre képes, mint a legtöbb mai tini fiúk "olcsó" lányszerző beszédük.(nem általánositok, mert tudom, hogy nem mindenki ilyen)

2010. ápr. 10. 10:23
 28/28 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy azok a lányok akik discoba járnak, fiúznak stb.. tényleg mindig nagy népszerűséggel rendelkeznek, de nem irigykedem rájuk, hiszen az igaz barátok mindig körülöttünk vannak és abból mindig kevés van.
2010. ápr. 10. 11:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!