Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Érhető a depresszió?

Érhető a depresszió?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkoztam azon,hogy én reagálom túl a problémáimat vagy akár egy felnőttet is megviselnének ezek a problémák?

2013-ban kezdődött az egész amikor exem megvert szavakkal is sértegetett.Azóta is pletykálgat rólam,igyekszek nem törődni vele!

2014-ben elhunyt a szeretett dédimamám aki mellett felnőttem.Nagyon megviselt nagy nehezen elfogadtam de még mindig nagyon hiányzik.

2015-Ben elveszítettem a másik mamámat,iskolai bántalmazás miatt kórházba kerültem.

2016-Ban elhagyott a második szerelmem sorozatosan csalódok a barátaimba.

Igazából nem szokásom nyilvánosságra hozni a problémáimat. De úgy éreztem most ezt muszáj kiírnom magamból.(:


2016. márc. 24. 21:55
 1/2 anonim válasza:
Az élet nehéz. Hol fent gol lent. Ha nem tanulsz meg túllépni rajtuk öröké depressziós leszek. Velem is történtek rossz dolgok szinte ugyan ezek...de meg kell keresni a jó oldalt. A rossz után mindig jó jön..csak észre kell venni.
2016. márc. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a depi sajnos az elet része nem hiszem hogy lenne olyan felnőtt emebr aki még sohasem volt depresszios...nem létfeltétel de sajnos néha néha megesik az emberrel kérdés mennyire tud felállni mert ha még most is a 3 evvel ezelőtti baratotad siratod az eleg gaz...
2016. márc. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!