Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha nincs problémám, akkor...

Ha nincs problémám, akkor generálok magamnak. Miért?

Figyelt kérdés
Nem tudom, de ha jól érzem magam (valami csoda folytán), akkor úgy érzem, hogy valami nincs rendben. Muszáj, hogy valami rossz történjen. Ez egy ördögi kör, mert mindenképpen pocsék. Hogy oldjam meg? HELP!

2016. márc. 26. 19:00
 1/3 anonim válasza:
Igazából kb. én is így vagyok. Az én életemben kb. törvény szerű, hogy pár napig (ha szerencsém van) szárnyalok a boldogságtól utána pedig szépen lesüllyedek a béka feneke alá. Amikor pedig huzamosabb ideig nincs semmi bajom, attól rettegek, hogy mikor fog történni valami ami megint mindent elront. Ilyenkor igyekszem pozitívan gondolkodni. Szerintem te is csináld ezt és ha konkrétan tudod, hogy mi miatt borulsz ki akkor ha lehetőséged van tudatosan kerüld és helyette csinálj olyan dolgokat amiket szeretsz.
2016. márc. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne a rosszra gondolj. Várd inkább a nyarat, a karácsonyt, akármit, de ne azt figyeld állandóan, mikor és honnét jön a rossz.
2016. márc. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szofi11 ***** válasza:

Ha a rossz dolgokra fókuszálsz, akkor azokat be is vonzod. Valószínűleg sok csalódás ért, így tudat alatt félsz attól, hogy jó dolgok történnek veled, hiszen akkor az tönkremegy, elmúlik, elromlik. Mindenképpen veszteség ér. Ilyen a mi csodás tudatalattink. :-)

A megoldás, ha igyekszel mégis a jó dolgokra fókuszálni, megbecsülni, amid van, hálásnak lenni az apróbb dolgokért is. Ez előbb-utóbb szokássá válik és nagyon fogod élvezni.

Keress rá a YouTube-on Abraham-Hicks videóira. Az egyik legjobban emészthető, humoros, érdekes, igazi gondolkodás módosító videókat találsz, több százat.

Ha csak naponta egyet nézel meg (feliratosak), egy hónap múlva biztosan máshogyan kezded látni magadat és az életedet. Jó szórakozást!

2016. márc. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!