Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért változtam meg ennyire?...

Miért változtam meg ennyire? Most már örökre ilyen maradok vagy ez amolyan kamaszkori "lázadás"?

Figyelt kérdés

egy év alatt baromi sokat változtam. tavaly még egy depressziós, önbizalomhiányos lány voltam. mostanában meg h nyáron lefogytam 15 kilót már nem tartom magam rondának. a depresszióm már rég elmúlt. életvidám vagyok. de ugyanakkor úgy érzem mintha túlságosan is ribancosan viselkednék. öltözködés tekintetében szeretem a kirívó ruhákat, szertem a műkörmöt. vörös festett hajam van. imádom a magassarkúakat. ugyanakkor szertek egy fiút akivel kicsi az esély h idén összejövünk. talán 1-2 év múlva. épp ezért most elkezdtem kavarni egy másik sráccal. totál ribancnak érzem magam. de ez az életstílus mégis csak tetszik. és most úgy érzem igen. éz vagyok én. pedig közben meg egy apszolút megértő mindenkivel kedves lány vagyok a látszat ellenére is.


16/L


2010. ápr. 4. 20:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Ne foglalkoz mások véleményével most boldog vagy és nem ártasz vele senkinek, ne gúboz be, rengeteg élmény vár még rád.
2010. ápr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

Nem lessz veled semmi baj ,hiszen 16 evesen figyeled es elemzed magad!Tartsd a keedben az iranyitast tehat Magadat.

Szerelem nelkül minek???

2010. ápr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
hogy elfelejtsek vkit akit nagyon is szeretek. és már jóúton haladok h ez meg is történjen :)
2010. ápr. 10. 22:32
 14/18 anonim ***** válasza:

Én csupán annyit kérdeznék hogy ogy sikerült le fogynod? Nekem most a normális testsúlyhoz elvileg 15 kg minusz kellene! különben Szerintem nem vagy ribanc, ha ugy érzed magad akkor ne azt a ruhát vedd fel! Ja és én most ilyen hülyeségben vagyok hogy nincs önbizalmam mindent fel adok de szeretek élni!

16/F

2010. ápr. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

futni jártam. szobabicikliztem. konti terembe jártam ahol volt ilyen taposó gép. és kb 2 órát voltam ott MINDEN nap. futni kb 10 km-t futottam és egy 25 km-t tekertem. és levezetésnek meg volt a többi. és ez egész nyáron. 2 hónapon keresztül.


de ne add fel.! minden sikerülhet csak elhatározás kérdés.!

2010. ápr. 11. 09:34
 16/18 anonim válasza:
Ez kamaszkori lázadás.
2012. jún. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Kettős fegyver az önbizalom.

Érthető, hogy szebbnek érzed magad (vszeg az is lettél? nem rosszindulatból írtam), ezért szeretnéd, ha mások is látnák. A csini ruhával nincs gond, csak lehet, erős a váltás - ezt te érzed igazán. :)

Most körbenézek ismerősök közt: volt egy igencsak csúf béka (barátnőm húga), rettenetesen igénytelen volt, azért is volt ronda. Lepattogzott körmök mindig, ráadásul sosem lemosta, hanem ráfestett előzőre, a szemöldöke összeért, a haját nem vágatta x éve, így egy szénaboglya volt.

Felkerült egyetemre, és azóta meg azért viszolygok tőle, mert egy útszéli lotyó is kevésbé kirívó. Most a ló másik oldala, ugye... És nem tudja hordani úgymond a stílusát, hisz csak felkapkodja a legku*vásabb rucikat, retenetesen mázolja magát, vörös vagy narancs lakk (de azóta se tud festeni vagy lemosni XD), de ennyi. Emellett egy nulla. Anyukája mondjuk figyelhetett volna rá.


Ez alapján helyezd el magad - ha soknak érzed a stílusodat, finomíts! Nem ciki nőiesnek, csininek lenni, egy a fontos: passzoljon hozzád!

Sok sikert, és gratula a váltáshoz! :)))

2013. okt. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Majd kiderül :D
máj. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!