Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nincsenek barátaim?

Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, informatikai szakközépbe járok. Igazi barátom még soha nem volt, az osztályomban is csak olyanok vannak akik kizárólag a kockulásról hajlandóak beszélni, amit én is szeretek de nem folyamatosan. Én szeretnék a világba is kilépni, nem egy szobában élni a mindennapjaimat. Budapesten élek szóval lehetőségem is lenne rá bőven, de egyszerűen nincs kivel, egyedül meg olyan snassz, és szerintem kicsit szánalmas is. Ezt a megoldást sem tartom éppen a legjobbnak hogy itt ennyi ember előtt ezt elmondom, de egyszerűen már nem tudom mitévő legyek.
2016. ápr. 5. 23:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Előbbihez hozzátéve ez szerintem azért lehet mert tuti hogy jópár évvel meghaladom a koromat fejben, erre meg azt szokták mondani hogy dehát Pesten laksz bőven van lehetőséged ismerkedni 20 évesekkel is, de itt a probléma hogy egyedül itt sem lehet semmit csinálni azon kívül hogy sétálok az utcán. :(
2016. ápr. 5. 23:43
 2/6 anonim ***** válasza:
Általános suliban se voltak barátaid? ha voltak,a kár velük is felvehetnéd a kapcsolatot:)
2016. ápr. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ők szóba se jöhetnek, sajnos nem épp olyanok akikkel barátkozni érdemes.
2016. ápr. 6. 16:57
 4/6 anonim ***** válasza:
kötél a nyak köré sok problémát megold :D amúgy azér nincsenek mer ökör vagy...és nem alakitottél ki magadnak baráti kört,csak lúzerokat,ennyire egyszerü,ismerkedj neten ha más nem megy
2016. ápr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj el könyvtárba, á ne inkább a parkba focizni, á ne inkább a hirdesd magad hogy informatikus vagy mindent meg tudsz hekkelni meg ilyesmi hirtelen lesz több száz.
2016. ápr. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nézd már szerintem eleve jobb vagy az osztálytársaidnál ha nem csak kockulni akarsz az életben tehát nem vagy lúzer :D eljárhatnál valami sportegyesületbe, klubokba vagy zenélni is, ezek be szoktak jönni általában ha ismerkedni akarsz

Ha akarsz beszélgetni, akkor írhatsz nyugodtan, én meghallgatlak :)

2016. máj. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!