Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lassan semmi célja nem lesz...

Lassan semmi célja nem lesz az életemnek. Hogyan előzhetném ezt meg? 28/f

Figyelt kérdés

Külföldön élek és dolgozom már 2 éve. Itt jobb az élet mint otthon és többet is keresek viszont a néhány magyaron kívül aki itt lakik, nem nagyon beszélgetek senkivel, kivéve az otthon levőkkel interneten keresztül.

A legnagyobb problémám hogy lassan 30 éves leszek és ideje lenne elköteleznem magam, családot alapítani. Mindezt itt nem tudom megtenni, mivel nekem ez a társadalom túlságosan idegen, így az egyetlen út hogy haza költözöm, s otthon véghezviszem e célomat. Csakhogy otthon már nem olyan "rózsás" a helyzet mint itt (Anglia). Ha hazamegyek otthon heti 50 órát kell gürcölnöm 100.000 ft-ért. Jóesetben.

Így ez a két dolog üti egymást, és nem tudok dönteni hogy milyen úton menjek tovább.


Ha a helyemben lennétek, ti mit csinálnátok?


2016. ápr. 15. 00:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Szedj ossze annyi penzt kulfoldon h itthon ne legyen problema a 100 000ft-is fizetes
2016. ápr. 15. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért nem ismerkedsz ott?

Az unokaöcsém is kint él,csajozik mindig!

2016. ápr. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kizárt hogy ebből a társadalomból való lánnyal ismerkedjek.
2016. ápr. 15. 12:32
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor ismerkedj magyar lánnyal aki ki szeretne költözni.
2016. ápr. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ismerős a helyzet, én is hasonló cipőben járok. Egy évig távkapcsolatban voltam egy otthoni lánnyal, aki elvileg ki akart jönni... aztán nem jött.
2016. ápr. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó! És mi lett a vége?
2016. ápr. 18. 03:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!