Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha nem tudom...

Mit tegyek ha nem tudom elfogadni magam?

Figyelt kérdés
Neha van egy kis onbizalmam de aztan a tukorbe nezek es csak a csunyat latom magamban... Nagyon durvan pattanasos es tele van mitesszerekkel a fejem, hatam, mellkasom, a fogaim elore allnak es olyan mint egy lofogsor, vekonyszalu gyenge hajam van es nem akar vall ala noni, annyira vekony vagyok es nincs alakom nem allnak jol a gatyak es nagyon magas vagyok... Olyan csunyanak erzem magam:( Olyat nem kerek hogy menjek el borgyogyaszhoz mert anyukam nem engedi es a legkozelebbi is csak egy varossal odebb van es odaig nem mehetek egyedul. Hizni nem tudok pedig nagyon sokat eszek, a hajamra szoktam pakolasokat rakni meg ricinust hasznalni de nem segit:( Hogy fogadjam el igy magam?
2016. ápr. 24. 19:51
 1/2 A kérdező kommentje:
Nincs semmi, amibe jeleskedem, nem vagyok nagyon jo tanulo, egesz jol rajzolok de arra gondolok hogy az osztalytarsam 3x jobb es mar a kedvem is elmegy tole mondvan en ugy se tudok olyat rajzolni, aki tetszik a legjobb baratnombe szerelmes, meg ilyenek. 15/l
2016. ápr. 24. 19:53
 2/2 anonim ***** válasza:
Tini vagy, 4-5 év múlva másképp fogsz kinézni, akár alkatilag is, akár szépségben is, szebb leszel. Ne gyötörd ezért magad.
2016. ápr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!