Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gáz ha nincsenek barátaim?

Gáz ha nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, és sajnos nincsenek barátaim. :/ Az oka az, hogy sokan rám néznek, és már megítélik ki és mi vagyok, meg se ismernek + hogy nézek ki, stb... Pedig átlagosan öltözök, nem mondom magam szépnek, de próbálok másokhoz illeszkedni... Volt egy barátnak hitt barát 1 és fél éve, akit 7 éves korom óta ismerek/tem, de az a hátam mögött kitalált dolgokat ami miatt az ő osztálytársai, barátai kinevettek meg piszkáltak ha találkoztam velük. Volt hogy 1-2 emberel jót beszélgettem, de nem mertem közelebb engedni magamhoz haverilag, mer féltem hogy később kinevet, piszkál, ilyesmi. :( Ez végett kivételnek érzem magam a többi ember között. :( Lányokkal se mertem/ek ismerkedni ez végett, hogy ők se kedvelnének, meg nem állnanak szóba ilyen szerencsétlen gyerekkel, gondolván valami baj van vele agyilag stb... :( közösségbe se merek szinte menni azzal a tudattal hogy kinevetnek. Egy valamit szeretnék nagyon, hogy egy lány elfogadjon, ugye ezért tennem kell tisztában vagyok vele. :) Rá akarok hajtani a csajozásra, lányok tőletek kérdezem: :) titeket úgymondva befolyásol, hogy nincsenek egy adott embernek barátai, de szimpinek találjátok? Mit csinálnátok ha kiderülne? :)

Nekem csak egy lány szeretete adna erőt, hogy bármihez is kedvem legyen... :/

Köszönöm, hogy elolvastad a "panaszomat" kérlek ne szólj le ezért,



2016. máj. 1. 01:01
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
"kocsikázás" csak ugye nincs saját autóm még és...
2016. máj. 7. 16:09
 12/18 Beviz Elek ***** válasza:

Ebben az esrtben nincs miért pánikolni. Rengetegen szeretik az autókat, hamar összeverődhettek, persze sokkal egyszerűbb lesz ha lesz kocsid.


Minden jön majd magától:)

2016. máj. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak ha később lesz rá lehetőség, lehet akkor már sz@rni fogok majd az egészre, és lehet ez végett nem lesznek barátaim, no de mindegy. :)
2016. máj. 7. 20:25
 14/18 Beviz Elek ***** válasza:

A közös érdeklődési kör összehozza az embereket. Én sem maradtam egyedül a kocsimmal, hanem 3-an beparkoltunk az udvarba és szereltünk stb ahelyett hogy a diszkóban drogoztunk volna.

Rengeteg olyan van rajtad kívül akinek a kocsija a hobbija, hétvégi programként szívesen szerel és matat rajta valamit, tehát nem maradsz egyedül.


Tudod a hobbidat, a francért nem ismerkedsz ilyen körökben? Fritzenfest, RedSun Fest, AMTS, Parkoló Parádé, stb. Kocsival könnyebb, de anélkül is kijuthatsz.

2016. máj. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Mert nem nagyon merek közösségbe menni.
2016. máj. 8. 20:05
 16/18 anonim válasza:
Szia szerinten anyira nem gáz ha nincsenek barátaid csak nagyon szar érzés mert nekem sincsenek barátaim ugymond barátaim. Ezért én is féltem csajozni(de nem azert mert féltem hogy kinevetnek hanem mert volt egy olyan köcsög ismerősöm aki mindenféle rossz hirt kezdett el rolam terjeszteni és féltem hogy az a csaj már igy ismer engem és kiröhög). Ezérr elkezdtem csajozni a város másik végén teljesen más korosztályal akik biztos hogy nem ismernek és mostmár csak lány barátaim vannak és örülök is hogy nincsenek fiu barátaim(Csak sokszor sz*r érzés)Szerintem probálkoz és hátha bejön 15/F
2016. nov. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Előző: de te még abban a korban vagy, hogy még sok időd van akármit is csinálni. :) Én sajna majdnem kifutottam már az időből, nem sok van hátra. :)
2016. nov. 12. 20:44
 18/18 anonim válasza:
Szia előző vagyok: Szerintem csináld úgy mint én(én nagyon optimista vagyok),mert én úgy vagyok vele hogy mi van akkor ha kinevetnek mert úgyse ismerem őket, hanem mindig a sikerre próbálok figyelni. De emlékszek hogy még a nyáron annyira szar voltam hogy még egy barátnőm se volt meg akkor még én se mertem annyira ismerkedni hanem majdnem mindennap felmentem anotalk ra beszélget(gyakorolni,tippeket kérni), és ebben az évszakban már mindjárt megszerzem a harmadik barátnőmet és már akkora önbizalmam lett hogy a suliban is már egy csomó csajnak csak öleléssel köszönök, és ez annyira megnövelte az önbizalmamat hogy már a barátkozás is jobban megy fiukkal de még mindig nem az igazi. ÚGYHOGY SEMMI SEM LEHETETLEN, CSAK AKARNI KELL!!!:)
2016. nov. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!