Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányok! Depresszióval, vagy...

Lányok! Depresszióval, vagy szorongással küzdő fiúkról mi a véleményetek? Hogyan viszonyultok az ilyen emberekhez? Kapcsolatot kezdeményeznétek?

Figyelt kérdés

2016. máj. 9. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs velük gondom, nem vagyok rossz véleménnyel róluk, vagy ilyesmi. Csak azért nem kezdeményeznék, mert elég visszahúzódó vagyok.
2016. máj. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Érdekes.
2016. máj. 9. 22:35
 3/6 anonim válasza:

Olvassa el az "ÚJ Föld" - et. Megtanul élni, nem lesz depressziós. Mert a depresszió a kapcsolatban kihat mindkét félre. És igen, meg kell tanulni a férfinak kezdeményezni ha nem megy.

Az a könyv elég nehéz olvasmány, de ajánlom, szánja rá magát és olvassa el.

Én utálok olvasni de az orvosok szerinti "gyógyíthatatlan" szorongásos betegségen is elmult

2016. máj. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utána nézek a könyvnek!
2016. máj. 10. 19:35
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem a depresszió is gyógyíthatatlan, már ha tényleg van valami oka hogy kialakult, és meg tudja mondani az ember hogy miért érez úgy.. akkor nem ostoba terápiák kellenek, hanem megszüntetni az okot.


de egyébként, én nem bánnám ha a párom depressziós lenne vagy akármi. szerintem van is neki egy kevés hajlama rá.. úgy szeretem ahogy van. ez nem lehet akadály.

2016. máj. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezt jó hallani. :)
2016. máj. 12. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!