Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lépjek tovább?

Hogyan lépjek tovább?

Figyelt kérdés
Ez még eleg kicsi koromban kezdődött. Mikor táborban voltam édesapam mindig úgy hivott fel hogy már ugyis mindjart vege es ha hiszitek ha nem mindig sírtam hogy nem szeretnek haza menni. Az otthoni körülmények nem voltak jók. Anyukamal sem volt valami jó kapcsolatom. De a lényeg az hogy nagyon félek a válzozástól. Nem bírom elviselni ha valaminek vége lesz es ez nagyon sok fájdalmat okoz de nem tudom hogy kéne ezen változtatnom (pszichologus nem jo ) Mikor megismerek valakit es tudom hogy valami nincs rendben az életeben én szeretnem megoldani a problémáit pedig lehet hogy azt az embert alig ismerem. Lehet hogy ez azért is van mert az évek során egy elég erős szeretethiány alakult ki bennem.

2016. máj. 18. 18:49
 1/4 Ruszkó Koma válasza:
szerintem, ha még nincs, akkor egy lelki társ megoldaná a problémádat.
2016. máj. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. De hogy érted egy ember aki szeret vagy aki ugyanezt éli át ?
2016. máj. 18. 19:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Lábbal.
2016. jún. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress egy tényleg JÓ BARÁTOT. Aki melletted áll mindenben. C:
2016. aug. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!