Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Öngyilkosságon jár az eszem...

Öngyilkosságon jár az eszem mit tegyek?

Figyelt kérdés
2016. máj. 21. 14:31
 1/3 anonim válasza:

Meséld el nekünk mikor, hol, hogyan gondoltál öngyilkos lenni?

Búcsúlevelet fogsz-e írni?

Van-e valaki aki nem örülne az öngyilkosságodnak?

2016. máj. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdező, nekünk meg már elegünk van az ilyesfajta kérdésekből. Ha hívő vagy, akkor nyilván ki kell bírnod. Ha pedig nem, akkor meg mire vársz? Miért szenvedsz még? Nyírj ki egy általad utált kegyetlen rosszindulatú gonosz személyt, és aztán végezz magaddal. Vegyél egy szögbelövő, hátul nyomd a tarkód fölötti részhez, és süsd el. Semmit nem fogsz érezni, rögtön meghalsz, garantáltan nem fogod nyomorékon leélni utána az életed, és még sok kárt sem okoztál ezzel másnak. Persze olyan szögbelövőt vegyél, amiről tudod, hogy erős. Ha egy 6-7 cm-es kemény fadeszkát átüt, akkor a koponyádat is. ha nem, akkor lehet hogy csak megvakulsz, és nyomorék maradsz. Sok sikert.
2016. máj. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az előző hozzászólásom bár lehet hogy működik, de mégsem gondoltam komolyan. Kérdező, NE TEDD MEG, amit mondtam. Van más megoldás, bár nem tudom mi. A döntés a te kezedben van, bár én azt mondom, hogy mégse hallgass az előző hozzászólásomra.
2016. máj. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!