Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A temérdek párkapcsolati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A temérdek párkapcsolati alázás, átverés után hetek öta az öngyilkosságon jár az eszem. Veletek is volt ilyesmi?

Figyelt kérdés

Ha igen miért?

Önjelölt lelkisegélyszolgálatosok kíméljenek, ha segítség kell, szólok.


2016. jan. 29. 22:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Volt, mert számtalanszor megalázott, hazudott.. a többi meg durvább, le se írom.

Most meg éli világát..

2016. jan. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Az ilyen dolgok addig rosszak még ezekkel vagy elfoglalva.

Próbálj meg kikapcsolódni csináld azt amit szeretsz :)

2016. jan. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem, sosem volt. Bár soha nem is hagytam volna, hogy idáig fajuljon egy kapcsolatom. Nem tűröm ezt a bánásmódot.
2016. jan. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem még sosem volt párkapcsolatom, soha nem volt szerencsém a szerelemben, mindig baromi peches voltam. Belefáradtam már a társkeresésbe, ebből a szempontból elég szar az életem, de ilyen öngyilkos gondolatok sosem merültek fel bennem. Mert hát minek nyiffantanám ki magam, utána ki tudja mi lesz, lehet hogy semmi. A halál unalmas, míg az élet tele van érdekes dologgal, kíváncsi vagyok, hogy mi lesz itt még. Lehet, hogy szarul alakul majd, de nem baj, hát akkor ez van, azt is meg kell élni, a lényeg, hogy történik valami, aztán hátha néha becsúszik valami jó dolog is.
2016. jan. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam tegnap vérnyomáscsökkentőkkel elaludni örökre, de keveset vettem be. Ag ereim viszont félek felvágni.

1-es neked mi volt a kapcsolatodban?

2016. jan. 29. 22:21
 6/17 anonim ***** válasza:

Volt ilyesmi, leírtad az okát.


Nekem nem kellett olyan sok, kb 3 eset de egyre durvább volt mindegyik. A Legutolsó olyan volt, hogy azóta nem is tudom, valaha képes leszek-e komolyan venni egy nőt. Én úgy még senkit nem szerettem... neki könnyű volt szakítani a 9. pasival de nekem ő volt az egyetlen akit tényleg feltétel nélkül igazán szerettem és azt hittem ez fordítva is így van. Ezek után nem lesz könnyű újra ezt eljátszani.

2016. jan. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Önjelölt lelkisegélyszolgálatosok...hm.

Örülj,ha valaki a drága szabadidejében meghallgat.

Kicsit arrogáns vagy.


Egyetlen ember sem ér annyit,hogy eldobd miatta az életed.

Gondold végig mi történt, és tanulj belőle,ennyi.

2016. jan. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Zzzzz, látom te érted a lényeget, vagy minimum kapizsgálod. Nem akarom már hogy meghallgassanak, az a hajó már elment.
2016. jan. 29. 22:37
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Hát figyu igazából nem tudom... úgy vagyok vele hogy f..szomat se érdekli. Találtam dolgokat amikkel lefoglalom magam. Néha beszélgetek lányokkal de már egyiket sem veszem komolyan. Ha úgy hozza a sors, dugunk egyet de tőlem senki ne várja ezek után hogy őszintén mondjam, hogy szeretlek mert olyan nem lesz. Nem gondoltam volna hogy ilyen leszek de simán a szemébe hazudom egy lánynak hogy lefeküdjön velem és tovább állok. Ez van, ezt tették velem a nők. Én nem ilyen voltam.
2016. jan. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
48%
Voltak rossz kapcsolataim,öngyilkosság eszembe se jutott soha,csak annyi hogy le van mind szarva.
2016. jan. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!