Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudna segíteni rajtam itt...

Tudna segíteni rajtam itt valaki mert az öngyilkosságon jár az eszem de nem merem megtenni?

Figyelt kérdés

Az a baj,hogy túl kicsi a péniszem és ez miatt szerintem nem kellenék senkinek. 12cm 3.5 átmérővel ez vékony és kicsi. A tesóm mondta hogy neki átlagos és meg is mutatta de azt én iszonyat nagynak és vastagnak láttam lehet hogy azért mert a megmutatás előtt csak egy péniszt láttam még élőben a sajátomét ami nem nagy. Paraméterekben az övé 15.5cm átmérőt nem tudom.


Úgy érzem,hogy hatalmas nagy hülyeség az én problémám mert még nővel sem voltam 24 éves létemre és még soha nem is csókolóztam. Ezért mit tudhatom én,hogy hogyan fognak viszonyulni hozzám ha meglátják. Depressziós is vagyok félek az emberektől mindig elpirulok és nem merek szakemberhez sem fordulni. Nincs semmi önbizalmam és pozitív élményeim sincsenek viszont rengeteg negatív van. Utálom a múltamat. Én nekem semmi más nem kell csak az,hogy láthassam egy nőn azt,hogy ezek a méretek tökéletesen megfelelnek számára. Nem hiszem el azt,hogy ilyen nő létezik mert hát túl kicsi. Egy szakember ezen nem fog tudni változtatni mert nem kicsinek látom a méretemet ,hanem kicsi mert lemértem és a számok nem hazudnak megnöveszteni pedig nem tudják.


És az,hogy nem a méret lényeg az hülyeség szerintem, egy jó kapcsolat előfeltétele a jó szex. És sajnos hiába tudnák kielégíteni ezzel egy nőt ha ő nagyobbat fog akarni mert megszokták. Egy nem szűz lánynak ez nem lesz elég.


Mit tegyek nem akarok öngyilkos lenni nekem a boldogság kell.


2015. febr. 17. 04:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szexuál pszichológus
2015. febr. 17. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hajnal 4-kor ezen töprengsz?

Én egy 18 centist cseréltem le egy 10 centisre, és évekig voltunk együtt. Jah, és nem a méret miatt szakítottunk.

Tény a nagyobbal jobb volt a szex, de az ember nem csak erre épít.

Egyelőre még visszautasítást sem kaptál, úgy hogy tessék próbálkozni, utána nyafogni. Meg hát van kezed is, meg szád is a szexhez.

2015. febr. 17. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hidd el nekem, annak a nőnek aki téged emiatt otthagy, csak szex kell és nem TE ! az a lány (nő) majd aki beléd szeret, a humorodba, kedvességedbe, szóval a belső tulajdonságaidba a legkisebb mértékben sem fogja érdekelni, hogy neked mekkora van! (40 N - én férjemnek sincs nagyobb, de le nem cserélném senkivel!)
2015. febr. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Felállt már egyáltalán a farkad? Nagyon bénának hatsz így leírva.
2015. febr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nincsenek hormon problémáim úgyhogy igen van merevedésem.
2015. febr. 17. 15:13
 6/12 A kérdező kommentje:

Ha a péniszem méretét nem vesszük számításba akkor nincs vele baj mert működik rendesen. Írták,hogy belső tulajdonságok ami számíthat sokat de ebben a mai világban ilyen lányt találni nagyon nehéz mert a legtöbb embernek csak akkor működhet jól egy kaocsolat ha a szex jó.


A belső tulajdonságaimmak is baj van én nem tudok beszélgetni a lányokkal mert nem jut semmi az eszembe. Még facebookon sem megy élőben pedig duplán nem. Ha pedig erőltetem a beszélgetést az pedig unalmas és béna szokott lenni. A fiú barátaimmal sem tudok beszélgetni csak úgy azért mert én olyan vagyok,higy nem tudok a semmiről beszélni felesleges dolgokról. Én olyan vagyok hogyha akarok valamit azt megmondom aztán ha már nincs mondandóm akkor nincs mit mondanom. Értitek nem megy nekem a felesleges beszéd. A viccek pedig duplán nem. Kedves az tudnák lenni de a lányokat ez csak akkor érdekli ha tetszik nekik a pasas. Lehetek én bármilyen kedves ha nem kellek neki mert bénák a külső adottságaim.

Mások is kedvesek mégsem jön nekik össze sőt alap hogy kedvesek legyünk hozzájuk beszélgetés közben de ez még semmit nem jelent.

2015. febr. 17. 15:24
 7/12 anonim ***** válasza:
Na látod, ez itt a baj. A kommunikáció. Tudtam én, hogy más van mögötte. El fog jönni a Te időd is, próbálkozz társkeresőn levelezni, hogy gyakorold a "semmit beszélni". Komolyan!
2015. febr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Életem legeslegjobb szexuális élményét egy olyan pasitól kaptam,akinek akkora volt a pénisze,mint a mutatóujjam!Azóta sem tudott még úgy kielégíteni senki mint ő!

Hidd el,nem az számít hogy mekkora,hanem milyen a körítés hozzá!!

Ne aggódj feleslegesen!Élj teljes életet,ismerkedj!

36/N

2015. febr. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

"Ne kárhoztasd tovább magad!


"Ki ítélne kárhozatra?" Róma 8:34


Ne haragudj tovább magadra,azért mert bizonyos területen még mindig küzdelmeid vannak!

Ha olyan dologról van szó,amelyben még fejlődnöd kell,nem baj...ha foglalkoztat a dolog,de ne hagyd,hogy felemésszen!

Valamin mindig dolgozni fogsz,tehát tanuld meg különválasztani azt,hogy ki vagy Krisztusban,mert az már egy elrendezett dolog!

Nincs tehát mostmár semilyen kárhoztató ítélet,azok ellen akik a Krisztus Jézusban vannak (Róma8:1)

Mivel Isten Krisztusban kiválasztott,ezért az ő szemében mindig elfogadott vagy,és mindig közeledhetsz hozzá...

Az,hogy ki vagy nem azon alapul,mit teszel.

Az hogy,ki vagy üdvösségedet határozza meg,amit teszel az a jövendő mennyei jutalmadra van hatással.

Isten nem kárhoztat,te kárhoztatod saját magadat.

Isten soha.

Ki ítélne kárhozatra?

A meghalt,sőt feltámadt Jézus Krisztus,aki az Isten jobbján van,és esedezik is értünk"Róma 8:34

Minden alkalommal amikor elbuksz Krisztus közben jár érted,és vérét ajánlja fel engesztelésül bűneidért.Ezért Isten elfogadottnak lát.

Ne hasonlítgasd magad másokhoz!

Te te vagy,és soha nem leszel valaki más.

Krisztusban mindannyian egyenlőek vagyunk!

Ha tehát valaki mégis kárhoztatna állj rá,erre az igére..

"Ime az én Uram,az Úr megsegít engem ki mer bűnösnek mondani?

Mindnyájan szétmállanak ,mint a ruha moly rágja meg őket

Ézsaiás50:9" "


Idézet a Mai ige oldal mai kiadásából

2015. febr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Ez kár lett volna ha benned marad!

2015. febr. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!