Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon nehezen bírom a változá...

Nagyon nehezen bírom a változásokat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sose voltam jó ebben, már ha új év következett az iskolában új órarenddel vagy tanárokkal attól is kikészültem.Aztán miután hozzászoktam,ugyenez kezdődött a következő évben. Hát még akkor mi volt amikor középsuliba kerültem...minden új volt, az azelőtti nyáron majdnem sírva aludtam el minden éjjel, rémálmaim voltak hogy nem fognak szeretni, nem lesznek barátaim, nem fogom bírni, rosszul voltam a gondolattól hogy minden új lesz.

Persze nagyjából sikerült beilleszkedni de még mindig összeszorul a szivem ha arra gondolok hogy mennyire szeretnék visszamenni általánosba, pedig azóta már eltelt 2 év. Hiányoznak az akkori barátaim akik azóta már teljesen új életet kezdtek és boldogok, hiányzik a könnyebb élet, az hogy ott alig csináltunk valamit, itt meg folyton csak a hajtás megy.

De nem csak iskola terén,a szobámban se szeretek semmit se változtatni, magamon se nagyon, meg úgy alapból semmin.

Nagyon könnyen hozzá tudok nőni bármihez, mondjuk ha elmegyünk nyaralni valahová előtte semmi kedvem, aztán ott hamar megszokom az új helyet és már ahhoz nincs kedvem hogy megváltozzon az a környezet, újra hazajöjjünk.

A könyveknél is, alig van egy pár amit be tudok fejezni mindegy milyen jó a könyv, mert nem akarom hogy vége legyen.

Tudom hogy ez így nem jó, a kérdésem az lenne hogy hogy tudok ezen változtatni.

16/l



2016. máj. 22. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem megyek bele az oktatási rendszer állapotába, de felrobbantanám az egészet és újraszervezném. Csak minidg a hülyék vannak nagy pozícióban. :D

Amúgy tökre hasonlóak vagyunk, olvass utána az indigó gyerek ek témakörében. Keress rá.

UI: Ja, és szeretlek nyugi!

2016. máj. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, én isxD


És bocsi, de ezt honnan vetted??:D Utánanéztem az indigó gyerekeknek és nem épp ilyen a személyiségem.

Persze ilyen voltam még általánosban, mármint hiperaktív meg nem nagyon volt veszélyérzékem, de az iskolában mindig is csendes voltam, még általánosban is.

És az önbizalom része...nem hinném hogy nekem olyan sok önbizalmam van><

Ezt leszámítva hasonló vagyok, de ez hogy kapcsolódik a kérdésemhez?:D

2016. máj. 23. 17:13
 3/3 anonim válasza:
Szia! Én is nagyon nehezen küzdöm/küzdöttem le ezeket. Nekem azóta lett valamivel jobb, amikor 8 éves koromba meghalt a legjobb barátom, akit testvéremnek tekintettem. Utána nagyjából helyreállt két éven belül minden, és már nem volt annyira nehéz őket leküzdeni. A másik ilyen volt, amikor egy éve elköltözött a nővérem, és nagyon megváltozott minden. Ezek a nagyobb dolgok nekem nagyon sokat segítettek.
2016. jún. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!