Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ez depresszió?...

Szerintetek ez depresszió? Elég sokszor jönnek gyors sírásrohamaim. Nagyon sokszor álmos vagyok, és ha befekszek az ágyba nagyon nehezen alszok el, ébredek fel

Figyelt kérdés
Egész nap valaki jár a fejemben, és szerintem tőle lettem depressziós. Szerintetek?
2016. febr. 23. 06:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakerto (sot felnott se vagyok) de a sirasos dolog mindenkinel elofordulhat egy ideig de az alvas az a depresszio egy ''tunete" :/ miota van?
2016. febr. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A sport lehet hogy jo modszer lenne rä, mert egyreszt elterelne a figyelmed a siräs okärol, masröszt levezetne az fölösleges energiäidat, harmadreszt pedig mivel elfäradnäl, jobban tudnäl aludni is, negyedreszt pedig, ha kezdödö depressziod van kihuz belöle.
2016. febr. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez már úgy egy fél éve tart. És köszönönöm az eddigi válaszokat
2016. febr. 23. 17:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül delresszió. Én szakítás után fél évig életképtelen voltam. De ez a dolgok természetes rendje, egy rossz dolog után rosszul érzed magad. Persze nem szabad azt sem csinálni amit én, hogy elhagyja az ember magát, mert amúgy sok érdekes dolgot lehetne helyette csinálni
2016. febr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Korod?
2016. febr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok
2016. febr. 25. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!