Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Bejön neked ez a fajta táncstí...

Bejön neked ez a fajta táncstílus, ill. megtudod csinálni?

2010. ápr. 10. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
hát ez kqwa jo :) nem lenne rossz ha megtudnám csinálni dehát sajna nem
2010. ápr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
táncnak nem nevezném, de jó :) mármint nem jó semmire de szórakoztatni vele a többieket épp jó :D én nem tudnám megcsinálni
2010. ápr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nagyon jó, így nézni, de nem hiszem h élvezném mint "táncot..."

És szerintem nagyo sok szorgalommal és ktartássalmindannyian meg tudnánk csinláni :D

2010. ápr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem :/ Semmi értelme. Amúgy nem tudom, hogy meg tudnám-e csinálni, nem próbáltam.
2010. máj. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Rohadt jó:D Holnap/ma kipróbálomXD
2010. máj. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Aham tetszik ez a robot fieling amúgy innen koppintotta a srác: http://www.youtube.com/watch?v=y85YXMBRASc&translated=1
2010. máj. 2. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jah utolsó vagyok nem olvastam végig a kérdést nem tudom megcsinálni csak ha sokat gyakorolnám de ahhoz lusta vagyok:D
2010. máj. 2. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
hip hop -on tanuljuk :)
2010. máj. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
mármint azt a kézhullámos izét xd
2010. máj. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem ezt meg kellett tanulnom régen egyesületnél, de már 3 éve egyáltalán nem táncolok, még bulikba se, szóval már nem tudom megcsinálni, igazából gyakorolni kell, különben csak úgy néz ki az ember, mintha egy makacs legyet próbálna elhesegetni.. :D
2010. máj. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!