Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudom kezelni a nagyszá...

Hogyan tudom kezelni a nagyszájú kollégáimat, ha csendesebb vagyok?

Figyelt kérdés
Közmunkán vagyok kültérin.Szinte mindegyik kolléga ordibálva beszél vagy csak én vagyok érzékeny.(Összevesznek velem egy hülye seprűn ,meg egyebek.A seprűje ugyanolyan volt közben,mint az enyém.Megkérdeztem nem mindegy mejikkell sepersz?)Járok rendszeresen évek óta az ideggondózóba is,mert depressziós vagyok,és szocfóbiás(vannak ecsetvonások is az autista lányomból).Pár napja kezdtem dolgozni.Remélem megedződöm.Nem akarok felmondani.Látszik a társaságon,hogy alapból olyanok.Volt amelyik állította,hogy nem kiabált .Nekem kiabálás volt.Egymással is olyanok.Én ,,sajnos" alapból elkerülő típus vagyok ilyen szituba bár a korábbi munkahelyeimen nem voltam ennyi nagypofájúval összezárva.Egy kollléganőm volt max 3.Abból egy nagyszájú akivel megtaláltam a közös hangot.Itt koncentráltan vannak.A munkát muszáj volt elvállalnom,mert úgy alakult,hogy egyedülálló lettem egy gyerekkel.Van másik is ,csak nem velem él.Mindenféle tanácsot várok!!Javaslatokat!!

2016. jún. 4. 21:13
 1/1 anonim ***** válasza:
vissza kell szolni agresszivan azert mernek igy beszelni veled mert nem felnek toled hatarozottnak kell lenni es agresszivnak szerintem,
2016. aug. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!