Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Félelem ellen mit ajánlotok?...

Félelem ellen mit ajánlotok? Csak értelmes válaszokat, ha lehet.

Figyelt kérdés
Szóval, most az osztályunk azt szavazta meg, hogy a németországi Europa-Parkba (Rust) menjünk osztálykirándulásra...ezzel így nem is lenn problémám, csak az, hogy rettegek élőben a hullámvasutaktól. Hogy tudnám elérni, hogy ne féljek tőlük, mert nagyon szeretnék velük menni. Ha valakinek van ötlete akkor írjon légyszi....Tapasztalatokat is írhattok.

2016. jún. 20. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Engem pl. az nyugtat meg, ha arra gondolok, hogy gyors halálom lesz, nem is vezek észre semmit belőle meg ilyesmi. Meg persze úgy, hogy " ő is felmegy mégse hal meg, úgyhogy tuti biztonságos"
2016. jún. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Ezt normális válasznak írtam pontozz lécci :$
2016. jún. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Engem pl. megnyugtat, ha azt mondom az osztályfőnöknek, hogy nem egyek és kész! Megmondod, hogy fóbiád van, és ha ezt nem fogadja el, akkor sem mész, mert majd hozol róla orvosi igazolást. Ennyi.
2016. jún. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Első köszi a tippet, második én nagyon szeretné velük menni...
2016. jún. 20. 21:19
 5/10 anonim ***** válasza:

Menj fel magas helyekre, akkor is, ha félsz.


A hullámvasút... hát nem buli, ha nem fél rajta az ember. Van egy fickó, aki hullámvasutas filmeket posztol a youtube-on (roller coaster a hullámvasút angolul), érdemes nézni a videóit, ő is káromkodik ezerrel és visít néha. Ez teljesen természetes. Jómagam Jézust és Istent szoktam hívni, és üvöltök, hogy állítsák meg, és meggondoltam magam, és ki akarok szállni.


Tipp: ha teheted, a legrémisztőbbre üljél fel először. Utána az összes többi gyerekjátéknak tűnik. A látszat néha csal: ha gyors és pörgős, az nem olyan rossz, mint ha akár körbefordulás nélkül is, de lassú, mert a nyomaték a lassúnál nem szögez úgy az ülésbe.


Ne hagyd ki, és kérlek, ülj fel helyettem is azokra a hullámvasutakra. Mi Heidepark Soltauba megyünk, és nem mondhatnám, hogy nincs egyben a gyomrom.

2016. jún. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet :)) Alapjáraton nem vagyok tériszonyos, azzal nincs gond, hanem talán a gyorsaság vagy hogy kiesek...
2016. jún. 20. 22:35
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
                                                                                                                                                                                                                                                                                                 
2016. júl. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket....eszméletlen volt... nem ültem fel ugyan mindenre de így is hatalmas élmény volt. Ha egyszer arra tévedtek, ne hagyjátok ki.
2016. júl. 13. 16:09
 9/10 anonim válasza:

Akkor a Silver Star és a Blur Fire ezek szerint kimaradt(?) :-)

Pont megkérdeztem volna milyenek. Persze a kisebbekről is írhatnál 1-2 mondatot, amik persze nem gyerekszintűek.

2016. júl. 16. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen, a két nagyobbat kihagytam... bár a silver starra felrángattak, sorban is álltuk és amikor beleültem az ülésbe akkor visítottam el magam az embernek aki becsatolt minket, hogy ki akarok szállni :D Az Eurosat eszméletlen volt...egy nagyon nagy gömb volt, és a kocsi felfelé hulla sötétbe ment fel utána meg hirtelen össze vissza rohadt gyorsan... :D nagyon féltem, de állat volt...A kedvencem a Poseidon volt...ajánlom hogy nézz róla youtubeon videót. Amire felültem még az inkább egy kicsit light-os érzéki csalódás volt a Fluch der Kassandra. És az utolsó az a Fjord rafting volt...az nem volt semmi extrém, csak a jókedv és a rengeteg nevetés és a szétázott cipőkről szolt, de kétcség kívül az volt a kedvencem. :)

Ha esetleg mennél akkor jó szórakozást :) hatalmas élmény, de egy jó tanács: Egy hét sem elég arra, hogy mindent kipróbálj, ja...és nem hétvégén menj mert tömeg van.

2016. júl. 24. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!