Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek miert erzek igy?

Szerintetek miert erzek igy?

Figyelt kérdés
Sziasztok. :) nem tudom miert de mostanaba ugyerzem hogy nincs szuksegem arra hogy rendes kapcsolatban legyek valakivel csak arra hogy legyen valaki aki atolel akiben megbizhatok es esetleg megcsokol meg ilyenek... Ez azert lehet mert felek kapcsolatba lenni ? Vagy szerintetek miert ? (Kerlek ne iteljetek el) elore is koszonom a valaszokat :)

2016. jún. 27. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:

"(Kerlek ne iteljetek el)"

Hát ez marha jó. :D Azért ne ítéljünk el, mert félsz kapcsolatban élni? Te még levegőt is csak akkor veszel, ha meg vagy győződve róla, hogy senki sem ítél el érte? :)

2016. jún. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, de azért nem esik jól :(
2016. jún. 27. 20:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, hogy időnként így éreztem, de aztán elmult és rájöttem, hogy szükségem van a kapcsolatra... gondolj bele, az a valaki aki átölel és mmegbízható... ha erre kerülne a sor és találnál ilyet te kibírnád, hogy ne szeress belé és ne legyetek kapcsolatban?
2016. jún. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nagyon kedves vagy :) és igen, igazad van nem bírnám ki. Talan azért is gondoltam így mert még nem nagyon voltam szerelmes vagy épp a fiú nem érdeklődött irnántam. De azt hiszem sikerült megnyugtatnod. Mégegyszer köszönöm. Sokat segítettél
2016. jún. 30. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!