Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem érzek már semmit?

Miért nem érzek már semmit?

Figyelt kérdés
Igazából kezdett minden egyenesbe jönni, aztán dobott a barátom (akivel majdnem egy éve voltam együtt, tudom, nem sok, de azért na) és még hátba is szúrt párszor...Utána meg senki se foglalkozott velem, senki sem szólt hozzám és nagyon fájt. De utána eljött egy pont ami után nem éreztem volna, hogy szükségem lenne bárkire, nem hiányzott már a barátom, nem szerettem, nem kellettek a "barátaim", családom, senki...Nem tudok ideges lenni, szomorú, vidám meg semmi...Egyszerűen mintha nem lenne semmi...Ok nélkül a sírás kerülget állandóan, de sírni nem tudok. Ha beszél valaki akkor az elképesztően zavar, meg a fény is...meg mindem amihez köze van bárkihez is...

2016. máj. 30. 22:32
 1/3 anonim válasza:
majd fogsz érezni. én 12 éves koromtól 22 ig egy szobában voltam bezárva barátok nélkül, egy emberrel tudtam beszélni az is csak vita volt, 22 koromig így voltam aztán elkezdtem normális embereket megismerni és kizárni vagy elfelejteni ami volt persze ez még most se megy, de mégis vágyok barátokra, bármelyik lánnyal ellennék ha közelebb kerülnék ehez csak nem vagyok rá képes, szal a lényeg hogy most ezt érzed meg fogod is de próbáld meg elfelejteni járj olyan helyekre ahol vidámság van csak hallgatni és előbb utóbb nevetni is fogsz és új emberekkel megismerkedni.. stb
2016. máj. 31. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2016. máj. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Keress, kérj. Fogadd el hogy ez van, nyilván azért mert nem volt neked való. Amikor nekem nem való valami, az egyszerüen nem jön össze, rögtön érzem rajta. Ez egy nagyon jó tulajdoság, hogy sirás nélkül kibirtad. Fel a fejjel, a nehezén már túlvagy biztos. Mást nem tudok mondani, lehet hogy szingli leszel sokáig, de boldog is.
2016. máj. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!